اعزام یک میلیون دانش‌آموز به راهیان نور
کد خبر: ۲۹۶۷۳۵
تاریخ انتشار: 2023 November 12    -    ۲۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۰
صبح امروز رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش برای سومین بار در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری حضور یافت.
صبح امروز رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش برای سومین بار در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری حضور یافت.
 
در ابتدای این نشست وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد : برای سومین بار توفیق پیدا کردم در این فضای خدمت گذاری حاضر بشوم و باید بگویم هر کشوری در آموزش و پرورش خودش ساخته می شود و معلمان در این موضوع بسیار نقش تعیین کننده ای دارند.
 
وی در ادامه گفت: یکی از جلوه های آموزش و پرورش انقلابی ما، همراهی و همبستگی با دانش آموزان مظلوم غزه در هفته های اخیر بود و ما در سند تحول بنیادین دانش آموزی ترسیم شده که شجاع باشد و یاور مظلومان باشد.
 
 وی تصریح کرد: در این یک ماهه گذشته پویش های زیادی توسط دانش آموزان معصوم برای دانش آموزان مظلوم غزه سروده شد.
 
وزیر در پاسخ گفت: فعالیت های پرورشی در وزارت آموزش و پرورش شتاب جدی ای گرفته است.
 
وی افزود؛ امسال با همکاری ستاد راهیان نور یک میلیون دانش آموز به راهیان نور اعزام خواهیم کرد و حضور روحانیون به عنوان یاران تربیتی ما در مدارس در قالب طرح امین شروع شده و باز هم نیاز ما بیش از این ها است.
 
وزیر آموزش و پرورش در ادامه گفت: به زودی فراخوان استخدام مربیان پرورشی صادر خواهد شد و ما در حال رایزنی با سازمان امور استخدامی هستیم و امروز به بنده گزارش داده شده ۴۹ هزار نماز جماعت برگزار شده است.
 

در تماس بعدی نماینده طلاب و دانشجویان قرارداد معینی که در سال ۱۴۰۱ روند استخدام شدند و وارد مراحل جذب شدند، تماس گرفت و گفت در مشهد و البرز به ما اعلام کردند مجوز استخدام را دیوان عدالت اداری باطل کرده است

فارس

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار