چهره‌ها

Tabnakbato | تابناک باتو

ماجرای زشت‌ترین زن جهان و عشق عجیبش

ماجرای زشت‌ترین زن جهان و عشق عجیبش

یک مادر عاشق فرزندانش است و هرکاری برایشان می‌کند، و «مری آن وبستر» هم از این قاعده مستثنی نیست. او از اینکه سوژه خنده شود یا ظاهر غیرعادی خود را نشان دهد، نترسید. مری فقط یک هدف داشت: تامین فرزندانش از هر راهی که می‌تواند.
سلبریتی های هالیوودی که عادت های غذایی عجیب و غریبی دارند
بعضی از ما عادت‌های غذایی خاصی داریم که شاید برای دیگران عجیب باشند، اما خودمان به آن‌ها عادت کرده ایم و در هر حال، آن‌ها جزئی از برنامه غذایی روزانه‌ی ما هستند. سلبریتی‌های هالیوودی که در ادامه از آن‌ها صحبت خواهیم کرد هم عادت‌های غذایی نامتعارفی دارند که برای دیگران جالب هستند.
چهره واقعی شخصیت های «بازی تاج و تخت» منتشر شد
تیریون، دنریس و جیمی در کتاب‌های جورج آر. آر. مارتین چگونه هستند؟ خلاقیت را می‌توان در غیرمنتظره‌ترین مکان‌ها یافت. انگیزه ساختن چیزی متفاوت اغلب از ایده‌ای نشات می‌گیرد که شخص بسیار دوستش دارد. یکی از طرفداران سریال بازی تاج و تخت با کمک هوش مصنوعی (AI)، شخصیت‌های این سریال را براساس توضیحات کتاب جرج آر. آر. مارتین بازآفرینی کرد.
جانی دپ و وکیلش؛ آیا رابطه عاشقانه‌ای بین آن‌ها در حال شکل گیری است؟
پاسخ جالب کامیل واسکوئز، وکیل جانی دپ، در مصاحبه با خبرنگاران و پاپاراتزی‌ها بار دیگر گمانه زنی‌هایی درباره ارتباط عاشقانه او با این ستاره هالیوودی را مطرح کرد. به سبب مشاهده شدن چندین رفتار مشکوک در طول دادگاه، طرفداران بر این باورند که ارتباط ستاره دزدان دریایی کارائیب و وکیلش در پرونده افترا علیه همسر سابقش، یعنی امبر هرد، چیزی فراتر از ارتباط وکیل و موکل است.
چرا کارتون «سیمپسون ها» تا به این حد در پیش بینی آینده موفق است؟
در سال‌های اخیر مجموعه سیمپسون‌ ها به دلیل توانایی‌اش در پیش بینی آینده شهرت زیادی پیدا کرده است. این مجموعه در تعداد معدودی از اپیزودهای خود توانسته وقایع عجیب و غریبی را پیش از وقوع به تصویر بکشد و متهم شده که این توانایی را دارد که در زمان سفر کند.
سلبریتی های هالیوودی و ماجرای زخم هایی که از گذشته به یادگار دارند
از بعضی زخم ها هیچ اثری روی بدن مان باقی نمی ماند، گویی که هرگز به وجود نیامده بودند، اما بعضی زخم ها تا ابد ردی از خود بر جای می گذارند. این جای زخم ها خاطراتی را به یادمان می آورند و ما را به کسی که هستیم بدل کرده اند. آن ها خاص و منحصر به فردند و گاهی حتی حکم نشان افتخار را دارند برای شجاعتی که در گذشته به خرج داده بودیم.
دارایی‌های باورنکردنی شیخ خلیفه؛ حاکم درگذشته امارات
گفته می‌شود دارایی‌های تجملی و خاص شیخ خلیفه، رئیس سابق امارات، آنقدر زیاد و متنوع بودند که او بسیاری از آنها را تا پایان عمرش ندید! از بزرگترین قایق بادبانی تا بزرگترین دوج تراک جهان اما چالشی که بر سر یک جزیره پیش آمد از همه جالب‌تر بود.
زنان بالای ۵۰ سال هالیوود که هیچ جراحی زیبایی نکرده اند
جراحی های زیبایی به قدری در میان سلبریتی ها فراگیر شده اند که دیگر به این موضوع عادت کرده ایم و تغییرات یکباره ی چهره ی آن ها هم دیگر متعجب مان نمی کند. اما حتی در میان سلبریتی ها هم زنانی هستند که ترسی از پیری ندارند و به بوتاکس و جراحی های زیبایی نه می گویند.
دختر دو بازیگر معروف که از سلبریتی بودن فرار میکند!
وقتی که ایزابلا کروز ، دختر تام کروز و نیکول کیدمن ، در سال ۲۰۱۷ به انگلستان نقل مکان کرد پیشنهاد پدر تام کروز برای زندگی در پنت هاوس مجللش در لندن را رد کرد . او در عوض ترجیح داد با شوهر بریتانیایی و مارمولک خانگی خود ارتباطی به دور از تجملات داشته باشد.
تمام قهرمانانی که وطن را ترک کردند و بازنگشتند
در سال‌های اخیر تعداد ورزشکاران مهاجر البته در میان نخبگان افزایش یافته و همین نگرانی‌هایی را ایجاد کرده است. با این حال افراد کمی هستند که بعد از کوچ شرایط رو به رشدی را پشت سرمی‌گذارند و بسیاری هم هستند که حتی در بعد ورزش قهرمانی هم فعالیت نمی‌کنند.
زنان سلبریتی که از شریک زندگی شان بزرگ تر هستند
اما بسیاری از سلبریتی ها با نمونه قرار دادن خود نشان داده اند که لازم نیست خودتان را به خاطر چنین کلیشه هایی آزار دهید و باید هر کاری که خوشحال تان می کند را انجام دهید. در ادامه از زنان سلبریتی خواهیم گفت که شریک زندگی شان از آن ها کوچک تر است.
باورهای غلطی که کلیشه‌های هالیوودی از شغل‌های مختلف ساخته‌اند
هالیوود هم از بعضی کلیشه‌هایی که از گذشته درباره‌ی یک شغل وجود داشته بهره می‌گیرد، هم کلیشه‌های جدید مضحک تری برای آن می‌سازد. یکی از رایج‌ترین این کلیشه‌ها این است که کسی که در یک زمینه نابغه باشد، حتماً در هر زمینه‌ی دیگری هم نابغه است. اما واقعیت این است که برای مثال، یک ریاضیدان که انتگرال‌های دوگانه و سه گانه را ذهنی حساب می‌کند...
ماجرای سفیر شدن فوتبالیست معروف در عربستان سعودی
لیونل مسی، ستاره فوتبال آرژانتین، رسماً به عنوان سفیر گردشگری عربستان معرفی شد. این در حالی است که پیش‌تر خانواده‌های زندانیان عربستان سعودی از او خواسته بودند از پذیرش چنین پیشنهاداتی پرهیز کند. اداره گردشگری عربستان با انتشار توییتی این خبر را اعلام کرده است.
سلبریتی های هالیوودی و سرگرمی های جالب شان
سلبریتی‌ها هم مانند هر کس دیگری به دنبال راهی برای کسب آرامش و کاری متفاوت از کار‌های روزمره شان هستند. از درست کردن گوی‌های برفی گرفته تا تقلید صدای پرندگان، بعضی سرگرمی‌های آن‌ها ممکن است کمی بی حساب و کتاب یا حتی عجیب و غریب به نظر برسد. در ادامه از سرگرمی‌های جالب سلبریتی‌های هالیوودی خواهیم گفت.
هدایای ازدواج عجیبی که زوج های مشهور گرفتند
تحقیقات نشان داده نزدیک ترین افراد به عروس و داماد، در تلاش برای نشان دادن رابطه ی ویژه ی خود، اغلب هدیه ای خاص و نامتعارف برای آن ها انتخاب می کنند. این تلاش اما در اغلب موارد موفقیت آمیز نیست و به مذاق عروس و داماد خوش نمی آید.
بازیگران هالیوودی و نقش‌های معروف‌شان که از بازی در آن‌ها پشیمان اند
تصمیم گیری کار ساده ای نیست؛ ما همیشه انتخاب های درستی نداریم و این بدان معنی است که بعداً با عواقب تصمیم نادرست خود رو به رو خواهیم شد. این مسأله در مورد بعضی بازیگران هم صدق می کند که از بازی در یک فیلم یا یک نقش احساس پشیمانی می کنند. جالب آنکه اغلب این فیلم ها و نقش ها، آن هایی هستند که بیشتر ما دوست شان داریم.
خبرهای تازه