تبلیغات - تابناک باتو | مجله اینترنتی
تبلیغات

موفقیت و شکوفایی، بدون تبلیغات و آگاهی بخشی میسر نیست!

معرفی نشدن محصولات و خدمات به مخاطب یعنی اینکه کالا یا خدمت مورد نظر، وجود ندارد و چیزی که برای مخاطب وجود نداشته باشد، خریداری هم نخواهد داشت.

وب سایت «تابناک باتو» با جذب مخاطبان از گروه های مختلف جامعه، توانسته محیطی مناسب برای معرفی کالا و خدمات شرکت ها و تولیدکنندگان مختلف، فروشگاه های اینترنتی، کلینیک های پزشکی و درمانی، سرویس دهندگان دنیای مجازی، مؤسسات گردشگری و … ایجاد کند.

هم اکنون وب سایت «تابناک باتو» پذیرای میلیون ها بازدیدکننده (و ده ها میلیون بازدید) در ماه می باشد و در زمره پر بیننده ترین وب سایت های ایران قرار گرفته است؛بنابراین، مخاطبان بسیار زیاد با علایق و سلیقه های متفاوت، منجر به شکل گیری مکانی مناسب و ایده‌آل برای معرفی کالاها و خدمات در این وب سایت شده است.

تعداد بازدیدکنندگان و همچنین تعرفه تبلیغات بسیار مناسب در «تابناک باتو»، تبلیغات در این وب سایت را برای آگهی دهندگان، کاملاً توجیه می کند؛ بنابراین شما می توانید با کمک تابناک باتو، فرصت رشد و شکوفایی را برای کسب و کار خود فراهم کنید.

تابناک باتو در صورت اعلام نیاز، طراحی بنر تبلیغاتی را به صورت رایگان برای آگهی دهندگان گرامی انجام خواهد داد. برای کسب اطلاعات بیشتر، از جمله تعرفه های تبلیغاتی و سفارش آگهی، با ما تماس بگیرید؛

ایمیل بخش تبلیغات:ads@tabnakbato.ir شماره تماس مستقیم و تلگرام: 09121988364(مدیر تبلیغات: امیر ملکی)

لئو برنت: «تبلیغات خوب فقط باعث اطلاع رسانی و گردش اطلاعات نمی شود، بلکه به خواست ها و باورهای افکار مردم نیز نفوذ می کند.»

آخرین اخبار