۶ بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند
کد خبر: ۲۹۰۹۵۴
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
تاریخ انتشار: 2023 September 13    -    ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
در میان هنرپیشه‌های زن هم کم نیستند کسانی که با سپردن خود به این دست از اقدامات و عمل‌های زیبایی از چهره قبلی‌شان فرسنگ‌ها فاصله گرفته‌اند. در این مقاله، نگاهی خواهیم داشت به چهره این هنرپیشه‌های زن. با ما همراه هستید؟

«تابناک با تو» - این روزها عمل‌های زیبایی بسیار رایج‌تر از سال‌های پیش شده‌اند. حالا دیگر برخی از تزریقات ژل، چربی و… به عنوان روتینی استفاده می‌کنند که بدون آنها چهره‌شان برای خودشان قابل‌پذیرش نیست. عمل‌های زیبایی هرگز نامطلوب و نامناسب نبوده و نیست اما افراط در استفاده از راه‌کارهای آن ایده بدی است که اصالت چهره افراد را از بین می‌برد و بعضا باعث مصنوعی‌شدن صورت و اجزایش می‌شود. در میان هنرپیشه‌های زن هم کم نیستند کسانی که با سپردن خود به این دست از اقدامات و عمل‌های زیبایی از چهره قبلی‌شان فرسنگ‌ها فاصله گرفته‌اند. در این مقاله، نگاهی خواهیم داشت به چهره این هنرپیشه‌های زن. با ما همراه هستید؟

6 بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

 

بهاره رهنما

6 بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

 

رهنما بازیگری جنجالی و شهرت‌طلب است. باوجود اینکه از سال‌های اوج فعالیتش می‌گذرد اما همچنان هرچند وقت، شاهد حاشیه‌ای تازه درباره او و زندگی خصوصی‌اش هستیم. بهاره از بازیگرانی است که با تزریق چربی و اقدامات زیبایی کم‌تهاجمی، تغییر چهره بسیار شدیدی داشته است. این موضوع باعث شده که بار دیگر این بازیگر پرسروصدا به صدر اخبار برگردد. بسیاری از افرادی که مشهورند و موردتوجه، مدام درگیر ظاهرشان هستند و به نظر می‌رسد که نمی‌خواهند آنچه بخش عمده‌ای از شهرتشان را مدیونش هستند (ظاهر و چهره‌شان) زود از دست بدهند. رعایت روتین‌های پوستی و مراقبت‌های مختلف از آن بسیار مطلوب است اما اینکه چهره از این رو به آن رو شود، چه؟ نظرتان چیست؟

شهره سلطانی

6 بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

سلطانی از بازیگران قدیمی سینما و تلویزیون است که با ورود به میانسالی کمتر نقش‌آفرینی می‌کند. علاوه بر رخوتی که به جان دنیای تصویر در ایران افتاده است، بازیگران زن در سنین میانسالی کم‌کارتر هم می‌شوند. این موضوع فقط مخصوص ایران نیست و تقریبا تبعیضی است که در کل دنیا بر زندگی زنان هنرمند جاری می‌شود. واقعیت این است که دنیای تبلیغات که در پشت صحنه سینما حضوری پررنگ دارد، آنچنان به تصویرکشیدن داستان‌های واقعی، شخصیت‌های مختلف و فیلم‌های فاخر علاقه ندارد. از همین رو است که زوال بازیگران زن خیلی سریع‌تر از آنچه که باید رخ می‌دهد و با گذر از اوج جوانی دیگر نقش‌های اندکی برایشان موجود است. سلطانی اما دوباره نگاه‌ها را به خود جلب کرده است؛ نه به واسطه بازی در فیلم‌ها و سریال‌ها بلکه به‌خاطر اقدامات زیبایی که انجام داده و چهره‌اش را دگرگون کرده است. به نظر می‌رسد که تغییرات صورت شهره سلطانی بسیار مطلوب و زیبا بوده و باعث شده که شاداب‌تر از همیشه به نظر برسد.

الهام حمیدی

6 بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

حمیدی صاحب یکی از معصوم‌ترین چهره‌های سینما و تلویزیون ایران بود. او که با ایفای نقش دخترانی محجوب و همسو با عرف جامعه در آثار تلویزیونی به شهرت رسید، چندسالی است که در هیچ فیلمی دیده نمی‌شود. او هم به صف بازیگرانی پیوسته که از جراحی‌های زیبایی استقبال می‌کنند و چهره‌اش در طول این سال‌ها بسیار عوض شده است. هرچند که حمیدی از زنان زیبای دنیای تصویر است اما دیگر معصومیت صورتش در گذشته را در ظاهر او نمی‌بینیم. تغییرات چهره او خوب یا بد باعث شده که شباهت زیادی با سال‌های جوانی‌اش نداشته باشد. نظرتان درباره این سبک از عمل‌ها چیست؟ کسانی که زیبایی طبیعی دارند به تزریق ژل، چربی و بوتاکس نیازمندند؟ در واقع، برای از بین‌بردن رد زمان و مقابله با پیری باید چهره و صورتشان را به دست تغییرات بسپارند یا نه؟

مرجانه گلچین

6 بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

گلچین از آن بازیگران غریزی است که با بهره‌مندی از استعدادهای هنری ذاتی مختلف از عهده پیش‌برد امور گوناگون برمی‌آید. برای مثال، همین چند سال پیش بود که برای نخستین‌بار با ایفای نقش طنزی در سریال «بزنگاه» دوباره به صحنه بازگشت و نشان داد که علاوه بر نقش‌های درامی که در سال‌های دهه شصت با آنها پرکار بود در طنز هم توانمند است. گلچین صدای خوبی دارد و سابقه‌اش در تئاتر هم قابل‌توجه است. او هم این روزها تغییرات چهره زیادی را پشت سر گذاشته است. به نظر می‌رسد که رواج عمل‌های زیبایی و تغییرات چهره با تزریقات مختلف دامان زنان و مردان زیادی از این سرزمین را گرفته است. گلچین از آن دست افرادی است که این تغییرات به‌شدت چهره‌اش را عوض کرده‌اند. البته حضور او در تبلیغات یک آرایشگاه هم به این تغییرات دامن زده است. در واقع، پشت آن همه آرایش سنگین و گریم، امکان قضاوت درباره تغییرات ناشی از اقدامات زیبایی و تزریق‌ها کمی دشوار است. در هر حال، خروجی تغییرات مرجانه گلچین نمره خوبی می‌گیرد چون ظاهرش را بهتر از قبل کرده‌ است.

نفیسه روشن

6 بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

برخی از هنرپیشه‌ها پیش از آنکه به‌واسطه هنر و نقش‌آفرینی‌هایشان معروف شوند، به‌واسطه داستان‌ها و حواشی زندگی‌شان بر سر زبان‌ها می‌افتند. سال‌ها از حضور نفیسه روشن در اثری قابل‌اعتنا هم می‌گذرد اما همچنان درمیان اخبار زرد، ردپایی از او می‌بینیم. این حضور قوی در دنیای حاشیه و جنجال را هم مدیون فضای مجازی است که بستری برای شکل‌گیری اخبار نه‌چندان مهم هم به‌شمار می‌رود. روشن در این سال‌ها تغییرات چهره زیادی داشته است. تقریبا اثری از سادگی پیشین چهره‌اش وجود ندارد و هرچند خوش‌قیافه است اما دیگر شبیه گذشته‌هایش نیست.

فلور نظری

6 بازیگر زن ایرانی که ناگهان تغییر قیافه داده‌اند

فلور نظری هم از آن دست هنرپیشه‌هایی است که با ایفای چند نقش مشهور از جمله حضور در سریال «خانه‌به‌دوش» در ذهن مخاطبان ماندگار شد. او هم که از کم‌کارهای سال‌های اخیر است، تغییرات چهره زیادی را تجربه کرده است. چهره نظری هیچ شباهتی به گذشته‌اش حتی در دو سه سال قبل ندارد و به نظر می‌رسد که اتفاقات و عمل‌های مختلفی را تجربه کرده است.

در آخر

صحبت درباره عمل‌های زیبایی و تزریق مواد مختلف با هدف جوانسازی و زیباترشدن پوست و چهره کار ساده‌ای نیست. این پیشرفت‌های علمی می‌توانند برای بسیاری از افراد با ایجاد تغییراتی حیاتی موثر باشند. این در حالی است که رواجشان درمیان افراد یک جامعه باعث می‌شود که در موارد غیرضروری هم از آنها استقبال شود. پذیرش چهره خود و تلاش برای سالم‌زیستن با انتخاب سبک زندگی مناسب ارزشمند است و شاید نیاز به این دست از عمل‌ها و تزریقات را برای شاداب و جوانسازی کم کند و حتی از بین ببرد. به نظر می‌رسد که رواج بیش از حد تزریق فیلر، چربی و …، ایده چندان خوبی نیست و روی ظاهر و افکار افراد در یک جامعه اثرگذاری منفی دارد. به نظرتان، کدام‌یک از این هنرپیشه‌ها بیشتر تغییر کرده است؟ کدام‌یک در راستای مثبت تغییر کرده و کدام در راستای منفی؟

چی بپوشم

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۰
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۲
5
67
اینا همش از داشتن پول زیاده وگرنه زیبا که نمیشن هیچی، همون یه کم رد قشنگیم که به ضرب و زور گریم و میکاپ داشتن از بین بردن…..وقتی خودشون از قیافه ی طبیعی خودشون ناراضین دیگه ما چی بگیم؟…..خب میخوای ژل بزنی، بوتاکس و فیلر و این بازیا رو اجرا کنی بکن چرا دیگه چشات ژاپنی میشه، دماغت چرا تا ته روده ت رو نشون میده، لبت چرا مشت خورده میشه، گونه ت چرا مثه بوکسورای مشت خورده میشه؟!!!!!…..اگه بدونم کی بار اول به نفر اولی که این کارو کرده گفته چه خوشگل شدی، میدونم چکارش کنم.
چاپ کن تا بخونن بلکه بفهمن.
پاسخ ها
ناشناس
| |
۲۲:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۲
نمی فهمن
fatemeh
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۲
0
13
هرکس یک جوری باید خود را اشباع کند.
خدا عاقبت ما را ختم بخیرکند.
ناشناس
|
United States of America
|
۲۰:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۲
1
16
عدم اعتماد به نفس، چشم و هم چشمي، جهان سوم، دريغ از يه جو فكر كردن.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۲
0
11
به نظر می رسد که بازیگری از یک شغل هنری دارد به یک تجارت زیبایی و صنعت مدل و مد تغییر حالت می دهد. این روزها شاهدیم که درصد زیادی حاضرند پول زیاد بدهند یک فیلم بازی کنند، وقتی دیده شدند، مدل برای برندهای مختلف، بازی در تبلیغات محصولات خانگی و ... را به دنیای هنر ترجیح می دهند. یعنی فقط پول.... بعد ما منتظریم امثال شادروان عزت الله انتظامی یا آن نسل را ببینیم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۲
0
13
الهام چرا با خودت اینکارو کردی. قبل از عمل بهتر بودی ک
ناشناس
|
Canada
|
۱۲:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
2
7
کمال گرایی اصلا خوب نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
2
3
کمال گرایی اصلا خوب نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۶
1
4
خداوند در قرآن کریم میفرماید: یُصورُکم فی الارحام یعنی خداوند شما را در رحم مادرانتان به تصویر میکشد. واقعا این همه تلاش برای تغییر چهره لازمست؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۶
0
7
زیباترین چیز در یک چهره معصومیته وقتی از بین بره دیگه زیبا نیستی حالا هرچی ساف و صوف و براق باشی فایده نداره
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار