تجاوز وحشیانه ۴ پسر به دختر جوان در کلبه 
کد خبر: ۲۸۰۵۷۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: 2023 May 23    -    ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۴
bato-adv
bato-adv
 دختر جوان که مدعی است از سوی چهار جوان مورد آزار قرار گرفته از دادگاه درخواست کمک کرد و مدعی شد، قرار بر یک تفریح عادی بود اما به او تعرض شد.
 دختر جوان که مدعی است از سوی چهار جوان مورد آزار قرار گرفته از دادگاه درخواست کمک کرد و مدعی شد، قرار بر یک تفریح عادی بود اما به او تعرض شد.
 
یک ماه قبل دختری جوان به نام مهتاب به پلیس مراجعه کرد و مدعی شد در یک کلبه در زمین کشاورزی در ورامین مورد آزار گروهی قرار گرفته است. این دختر داستان دردناکی را برای پلیس تعریف کرد و مدعی شد چهار پسر مست به او و دوستش تجاوز کرده‌اند.
 
تجاوز وحشیانه ۴ پسر به دختر جوان در کلبه 
 
او که با سر و وضع آشفته به پلیس آگاهی ورامین رفته بود از چهار پسر که او را آزار داده بودند شکایت کرد.
 
مهتاب در تشریح شکایتش گفت: مدتی قبل با پسر جوانی به نام کاوه در خیابان آشنا شدم. او به من ابراز علاقه کرد. چند بار در خیابان با او قرار ملاقات گذاشتم تا اینکه آخرین بار برای تفریح مرا به زمین کشاورزی در ورامین دعوت کرد. آن روز همراه دوستم سپیده به آنجا رفتم. ما وارد کلبه کوچکی در زمین کشاورزی شدیم و کاوه همراه سه نفر دیگر از دوستانش به آنجا آمد. آنها همگی مشروب خوردند و در حالی که مست بودند، به سمت من و دوستم حمله‌ور شدند. آنها بدون توجه به التماس‌های من و سپیده ما را آزار دادند. سپس تهدیدمان کردند در این باره با کسی حرفی نزنیم.
 
مهتاب ادامه داد: دوستم سپیده که خیلی ترسیده بود تصمیم گرفت سکوت کند. به همین خاطر به خانه‌شان برگشت و حرفی نزد. من چند بار به سپیده گفتم نباید سکوت کنیم اما سپیده گفت اگر کسی بفهمد آبرویش می‌رود و خانواده‌اش او را طرد می‌کنند چون خودش به آن کلبه رفته است. سپیده گفت کسی حرف ما را باور نمی‌کند که مورد تجاوز قرار گرفته‌ایم و همه ما را محکوم می‌کنند؛ اما من آمده‌ام تا از کاوه و دوستان شکایت کنم.
 
در حالی که پزشکی قانونی آثار آزار و اذیت را تایید کرد، کاوه ۲۲ ساله و سه دوستش در ورامین ردیابی و بازداشت شدند اما اتهام را قبول نکردند.
 
نخستین جلسه تحقیق درباره این متهمان در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد.
 
در این جلسه که فقط مهتاب حضور داشت گفت: دوستم سپیده از ترسش به خانواده‌اش حرفی نزده. به همین خاطر نمی‌خواهد شکایتی مطرح کند؛ اما من از چهار پسر شاکی هستم. آنها هر کدام چندین مرتبه مرا آزار دادند. این موضوع تاثیر بدی در روحیه‌ام گذاشته و در این مدت به افسردگی مبتلا شده‌ام. من برای آنها درخواست مجازات دارم.
 
سپس کاوه که در دادگاه حاضر بود، روبه‌روی قضات ایستاد اما اتهام تجاوز به عنف را نپذیرفت.
او گفت: قبول دارم آن روز همراه دوستانم مشروب خوردم و مست شدم اما با میل مهتاب با او رابطه برقرار کردم. ما او را به زور آزار ندادیم. او با میل خودش همراه‌مان به کلبه آمد.
 
در این میان مهتاب برخاست و گفت: کاوه دروغ می‌گوید. آنها بی‌توجه به التماس‌هایم مرا آزار دادند. حتی اگر با رضایت خودم به کلبه رفته بودم هرگز حاضر نمی‌شدم چهار پسر جوان وحشیانه و برای چند بار مرا آزار دهند.
 

ادامه جلسه تحقیق برای احضار سه متهم دیگر پرونده به روزهای آینده موکول شد.

اعتمادآنلاین

bato-adv
bato-adv
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۳
1
12
پینوکیو
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۳
1
26
با کسی که وسط خیابون دوست شدی می ری کلبه وسط بیابون برای یه تفریح عادی می خوای بهت تجاوز هم نکنن؟!
حمید کلباسی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۳
1
20
تا احمق در جهان است ؛ هفت خط در نمی ماند
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv