دردسرهای عکس یادگاری سوشا مکانی با یک خواننده
کد خبر: ۹۲۹۹
تاریخ انتشار: 2015 August 30    -    ۰۸ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۶
bato-adv
bato-adv
سوشا مکانی درباره اتفاقات رخ داده در اهواز برای خود اظهار داشت: آنچه در اهواز برای من روی داد، به خاطر سوء تفاهمی بود که برای بعضی هموطنان عرب زبان پیش آمد. وگرنه من هیچ گاه با هواداران فولاد و در کل، خوزستانی ها مشکلی نداشتم.

عکس یادگاری سوشا مکانی با یک خواننده برایش دردسرساز شد

وی ادامه داد: زمانی که در تیم فولاد بودم تمام توان خودم را برای این تیم به کار گرفتم و بین من و هواداران فولاد همیشه احترام متقابلی وجود داشته است. اما متاسفانه اخیرا موضوعی که خودم در آن نقشی نداشتم باعث سوء تفاهم نزد عرب زبان های عزیز کشورمان شد. ما جرا از این قرار بود که چندی پیش در یک رستوران با خواننده ای عکسی گرفتم. در آن مقطع اصلا نمی دانستم او چه ترانه ای خوانده است. بعدها که یک سری حساسیت ها به وجود آمد متوجه شدم وی ترانه ای علیه سعودی ها اجرا کرده است که گویا بعضی عرب زبان های کشورمان از بعضی مطالب آن خرسند نبودند. این در حالی است که من واقعا از موضوع اطلاع نداشتم.

دروازه بان پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما به عنوان بازیکن به ویژه در تیمی مثل پرسپولیس مورد توجه و محبت خاص مردم قرار می گیریم. همیشه هرجا که باشیم با درخواست هایی برای گرفتن عکس های یادگاری و سلفی روبرو می شویم. در اکثر اوقات هم طرف مقابل را یا اصلا نمی شناسیم یا از بسیاری مسایل وی اطلاع نداریم. گرفتن عکس به معنای تایید نظرات، حرف ها و رفتار دیگران نیست. اگر بخواهیم خیلی وسواس به خرج بدهیم و مرتب برای گرفتن عکس یادگاری سخت گیری کنیم، هزار و یک جور حرف و حدیث دیگر مطرح می شود. خواهش من از مردم چه در این موضوع و چه در موارد دیگری که برای فوتبالیست ها یا هنرمندان پیش می آید این است که چنین تصاویری را به حساب حمایت یا تایید ما از افراد نگذارند.

مکانی درباره این که آیا این موضع را می دانست که  قرار بود در اهواز مورد حمله قرار بگیرد، اذعان داشت: طبعا من که خودم در جریان چنین موضوعی نبودم و تاکید می کنم آنچه دیگران انجام دادند ارتباطی به من ندارد. تنها چیزی که از مردم خوزستان دیده ام خوبی است و سعی کردم پاسخ آن را با بازی های خوب بدهم. حالا شاید بعضی ها بخواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و از یک عکس داستان درست کنند. ولی آنچه مسلم است این که همه ما با هر زبان و قومیت ایرانی هستیم و به هنگام شنیدن شعارهایی که در ورزشگاه سر داده شد، چون می دانستم سوء تفاهم پیش آمده است هیچ چیز به دل نگرفتم.
جام نیوز
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv