راز تبهکاری هولناک یک تبعه با تلفن همراهش لو رفت
کد خبر: ۳۱۶۷۰۲
تاریخ انتشار: 2024 June 20    -    ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۵

راز تبهکاری هولناک یک تبعه با تلفن همراهش لو رفت

افسران ورزیده کلانتری شفای مشهد، گوشی قاپ موتورسواری را به دام انداختند که راز تبهکاری هایش را در گوشی تلفن همراه پنهان کرده بود.
افسران ورزیده کلانتری شفای مشهد، گوشی قاپ موتورسواری را به دام انداختند که راز تبهکاری هایش را در گوشی تلفن همراه پنهان کرده بود.
 
نیروهای کلانتری شفای مشهد که از آغازین روزهای سال جاری، عملیات های گسترده ای برای مبارزه قاطعانه با دزدان و یغماگران اموال مردم را آغاز کرده اند در ادامه این عملیات به ۲ جوان موتورسوار دربلوار خیام مشهد مشکوک شدند که با چسب سفید ۲ عدد از پلاک موتورسیکلت را مخدوش کرده بودند.
 
خراسان در خبری نوشت:عوامل گشت انتظامی با همین سرنخ مهم، منطقه را به قرق خود درآوردند و بی درنگ مراتب را به رئیس کلانتری اطلاع دادند. دقایقی بعد با راهنمایی ها و دستورات سرگرد احسان سبکبار، عملیات دستگیری ۲ جوان موتورسوار شروع شد اما راکب موتورسیکلت در یک لحظه متوجه حضور پلیس شد و در حالی که همدستش را رها کرده بود، گاز موتورسیکلت را فشرد. همدست ۱۸ساله موتورسوار نیز قصد داشت او را متوقف کند ولی راکب از چنگ همدستش نیز گریخت و در تاریکی شب ناپدید شد. ترک نشین موتورسیکلت که خود را در محاصره نیروهای انتظامی می دید با سوءاستفاده از تاریکی خیابان به زیر خودروهای پارک شده در حاشیه بلوار خزید و خود را مخفی کرد اما نیروهای کلانتری بلافاصله او را از زیر خودرو بیرون کشیدند و حلقه های قانون را بر دستانش گره زدند. در همین حال او با فریادهای وحشتناک و ایجاد سرو صدا سعی کرد تا مردم را در اطراف خود جمع کند ولی شهروندان به یاری پلیس آمدند و بدین ترتیب متهم به سرقت که بوی مشروبات الکلی از دهانش بیرون می زد به مقر انتظامی انتقال یافت.
 
اگرچه این سارق ۱۸ساله ابتدا خود را با اسامی جعلی معرفی می کرد ولی خیلی زود هویت واقعی این تبعه خارجی (افغانستانی) لو رفت و یک دستگاه گوشی تلفن نیز در حالی از وی کشف شد که مدعی بود گوشی متعلق به مادرش است و رمز آن را نمی داند اما ماموران با شگردهای تخصصی خود رمز گوشی را بازکردند و به راز تبهکاری های هولناک این گوشی قاپ جوان پی بردند.
 
بررسی های موشکافانه پلیس نشان داد که وی عضو گروه خرید و فروش سلاح گرم است و در این زمینه فعالیت می کند. از سوی دیگر نیز اطلاعاتی از گوشی وی به دست آمد که از نقش متهم در خرید و فروش اموال سرقتی و انتقال آن‌ها به افغانستان حکایت داشت.
 
درهمین حال یکی از مالباختگان با مراجعه به کلانتری، سارق جوان را شناسایی کرد و گفت: صبح هفدهم اردیبهشت ۲موتورسوار جوان، درخیابان بهمن منطقه خواجه ربیع، گوشی تلفنم را ربودند که امروز یکی از آن ها را در کلانتری شما شناسایی کردم.
 
بنا بر این گزارش، تحقیقات بیشتر درباره تبهکاری های هولناک این متهم و دستگیری همدست فراری وی با دستورات ویژه قضایی همچنان ادامه دارد.

خبرآنلاین

آخرین اخبار