ماجرای بازیگر معروف و ۳ فرزندی که از ۳ ازدواجش دارد
کد خبر: ۲۳۳۸۶۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: 2022 January 13    -    ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
کیت وینسلت ۴۶ ساله، ۳ فرزند دارد که ثمره‌ی ۳ ازدواجی هستند که تاکنون داشته است. اینطور که گفته می‌شود وینسلت به بهترین شکل این موضوع را مدیریت کرده است. او دخترش میا را از همسر اولش، جیم تریپلتون و پسرش جو را از سم مندز دارد. پسر دیگرش، بیر بلیز هم حاصل ازدواج او با همسر فعلی اش، ادوارد ابل اسمیت است.

۵ دمنوشی که پوست را جوان نگه می‌دارند«تابناک با تو» - کیت وینسلت ۴۶ ساله، ۳ فرزند دارد که ثمره‌ی ۳ ازدواجی هستند که تاکنون داشته است. اینطور که گفته می‌شود وینسلت به بهترین شکل این موضوع را مدیریت کرده است. او دخترش میا را از همسر اولش، جیم تریپلتون و پسرش جو را از سم مندز دارد. پسر دیگرش، بیر بلیز هم حاصل ازدواج او با همسر فعلی اش، ادوارد ابل اسمیت است. میا حالا ۲۱ سال دارد، بنابراین ۲۱ سال از قدم گذاشتن وینسلت در این راه می‌گذرد، راهی که به گفته‌ی خودش اگر به ابتدای آن بازگردد هیچ چیز در آن را عوض نخواهد کرد.

ماجرای بازیگر معروف و ۳ فرزندی که از ۳ ازدواجش دارد

کیت وینسلت یکی از موفق‌ترین بازیگران هالیوود است، اما حالا می‌خواهیم ببینیم او چطور توانسته خانواده‌ی ویژه، اما زیبای خود را هم به خوبی مدیریت کند.

معنی مادر بودن از نگاه وینسلت

وقتی زندگی مشترک وینسلت و جیم تریپلتون به پایان رسید، فرزند اولش میا حتی یک سال هم نداشت. وینسلت بعد‌ها با سم مندز که یک کارگردان است ازدواج کرد و صاحب پسرش جو الفی شد. ۹ سال بعد، زندگی مشترک وینسلت دوباره به پایان رسید، اما او اصلاً اجازه نداد این موضوع باعث شود خود را ببازد، چون مادر بودن از نظر وینسلت یعنی هیچ کاری نیست که از عهده ات خارج باشد.

ماجرای بازیگر معروف و ۳ فرزندی که از ۳ ازدواجش دارد

تنها چند ماه پس از به دنیا آمدن فرزند سومش بیر بلیز که آن را از همسر سومش ادوارد ابل اسمیت دارد، وینسلت بار دیگر برای نقش آفرینی در برابر دوربین رفت. او در مصاحبه‌های خود گفته که مادر بودن از نظر او به چه معنی است. او معتقد است وقتی مادر می‌شوید از عهده‌ی هر کاری برمی آید و به این دلیل می‌توانید که باید انجام دهید.

دشواری‌های اختلاف سنی فرزندان

ماجرای بازیگر معروف و ۳ فرزندی که از ۳ ازدواجش دارد

میا حالا ۲۱ سال دارد و دیگر بالغ محسوب می‌شود. او وارد سینما هم شده است. در اولین فیلمش با مادر خود همبازی بود، اثری به نام A Little Chaos که در سال ۲۰۱۴ ساخته شد. پسر بزرگ وینسلت، یعنی جو ۱۸ سال دارد و کوچک‌ترین فرزندش، بیر بلیز حالا ۸ ساله است. این اختلاف سنی میان فرزندان دشواری‌هایی ایجاد می‌کند که وینسلت خود نیز با توجه به متفاوت بودن نیاز‌های فرزندانش به لحاظ عاطفی و غیره، به این مسأله اذعان کرده است.

او گفته: «وضعیت خیلی پیچیده‌ای است، چون معنی اش متفاوت بودن مدرسه‌ی بچه ها، ساعت تعطیلی شان، کلاس‌های فوق العاده شان بعد از مدرسه و مسائل دیگر است. از جهت عاطفی هم همینطور است. هر کدام چیز‌های کاملاً متفاوتی از من طلب می‌کنند.»

قانون دوری از شبکه‌های اجتماعی

ماجرای بازیگر معروف و ۳ فرزندی که از ۳ ازدواجش دارد

وینسلت تصمیم قطعی گرفته که در شبکه‌های اجتماعی نباشد و در مورد اینکه چرا فرزندانش هم در این شبکه‌ها حضور ندارند صحبت کرده است.

او دنیای امروز که در آن همه با غریبه‌ها در ارتباط هستند را بسیار ترسناک دانسته است. وینسلت همچنین گفته: «متأسفانه ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که باید از همه‌ی این چیز‌ها باخبر باشیم. این مسأله با نسل جوان کاری می‌کند که فراتر از وحشتناک است. به همین خاطر دوستی‌های عادی دیگر اصلاً دوستی عادی نیستند، چون در نیمی از مواقع، رابطه‌ای جعلی با آدم‌هایی هستند که اصلاً تا به حال آن‌ها را ندیده اند.»

نعمت داشتن یک شریک زندگی خوب

ماجرای بازیگر معروف و ۳ فرزندی که از ۳ ازدواجش دارد

وینسلت همچنین معتقد است داشتن یک شریک زندگی خوب که پدر خوبی برای بچه‌ها باشد، اهمیت زیادی دارد و این همان ویژگی‌ای است که همسر فعلی اش، ادوارد ابل اسمیت از آن برخوردار است.

وینسلت ادوارد را در مجموع بهترین اتفاق برای خود و خانواده اش دانسته است. وقتی کوچک‌ترین فرزندش بیر بلیز به دنیا آمد نیز وینسلت مشغول بازی در یک فیلم بود. اما چون همسرش در خانه از بچه‌ها مراقبت می‌کرد، خیال وینسلت کاملاً آسوده بود.

بیشتر کار‌های فرزندانش را خودش انجام می‌دهد

ماجرای بازیگر معروف و ۳ فرزندی که از ۳ ازدواجش دارد

وینسلت دوست دارد بیشتر کار‌های فرزندانش را خودش انجام دهد و خیلی به استفاده از پرستار کمک نمی‌گیرد. او از اینکه فرزندانش متواضع بار آمده اند راضی است و معتقد است باید کار‌های خانواده اش را خودش انجام دهد. او گفته: «دلم می‌خواهد وقتی بچه‌ها برمی گردند و به گذشته نگاه می‌کنند سوپ هایم را یادشان بیاید، ناهار مدرسه شان را که برایشان آماده می‌کردم و این را که خودم بعد از مدرسه دنبال شان می‌رفتم.» به اعتقاد وینسلت حتماً بچه هایش دوست نداشتند که او این کار‌ها را به پرستار بسپارد.

وینسلت می‌گوید به او ثابت شده که همین چیز‌های کوچک که خود او از دوران کودکی اش به خاطر دارد، بالاترین اهمیت را دارند. به همین دلیل فکر می‌کند که باید همین کار‌ها را برای فرزندان خود هم انجام دهد تا آن‌ها هم زندگی عادی داشته باشند. او می‌گوید دلش نمی‌خواهد فرزندانش احساس کنند به خاطر شغل او با بقیه متفاوت هستند.

سعی می‌کند به همه‌ی کار‌ها برسد و از آن لذت هم ببرد

ماجرای بازیگر معروف و ۳ فرزندی که از ۳ ازدواجش دارد

با وجود ۳ فرزند طبیعتاً وینسلت کار‌های زیادی برای انجام دادن دارد. با این حال کیت با خوشرویی پیش می‌رود. او گفته: «صادقانه می‌گویم، من سعی می‌کنم همه‌ی کار‌ها با انرژی و لبخندی از ته دل انجام دهم و حتی اگر خسته باشم هم سعی می‌کنم به کارم ادامه دهم. من فکر می‌کنم مسأله فقط این است که این نگاه را داشته باشید که توان انجام هر کاری را دارید، یاد بگیرید که چند کار را همزمان انجام دهید و بتوانید حواس جمع و خونسرد است.»

وینسلت همچنین بعد از پشت سر گذاشتن ۳ بارداری دیگر چندان به وزنش اهمیت نمی‌دهد. شاید در رسانه‌ها دائماً در اینباره صحبت شود، اما او خود معتقد است زندگی کوتاه‌تر از آن است که با چنین مسائل بی اهمیتی خود را اذیت کنیم. او بچه داری را جالب و مفرح می‌داند به همین دلیل معتقد است که بهترین کار این است از تک تک روز‌های آن لذت برد.

این نگاه مثبت به بدن خود را به دخترش نیز به انتقال داده است

ماجرای بازیگر معروف و ۳ فرزندی که از ۳ ازدواجش دارد

وینسلت فکر می‌کند با آنچه در ابتدای فعالیتش در هالیوود بود بسیار فرق کرده است. او حالا ۴۶ سال دارد و بیش‌تر از هر وقت دیگری احساس اعتماد به نفس می‌کند و از داشتن ۳ فرزندش احساسی فراتر از خوشحالی دارد. او با هیچ کدام از تغییراتی که مادر شدن در بدنش ایجاد کرده مشکلی ندارد و در اینباره گفته: «بدن من دیگر هرگز آن چیزی نخواهد شد که قبلاً بود و بعد از ۳ بچه هم چنین انتظاری ندارم.»

البته وینسلت از اول این نگاه مثبت را نداشت. او گفته وقتی به مدرسه می‌رفت به خاطر وزنش مورد زورگویی قرار می‌گرفت. او همچنین گفته در دوران جوانی الگوی مثبتی برای خود نداشت به همین دلیل همه‌ی تلاشش را کرده تا حس اعتماد به نفس نسبت به بدن خود را به تدریج در دخترش میا به وجود آورد. از قرار معلوم این مسأله تأثیر داشته است. میا خود حالا بازیگر است و در فیلم‌هایی همچون Shadows بازی کرده و شباهت زیادی به دوران جوانی وینسلت دارد.

برایش مهم نیست دیگران درباره اش چه فکر می‌کنند

وینسلت به هیچ یک از شایعات و حرف‌هایی که درباره اش مطرح می‌شود، اهمیت نمی‌دهد. او از چیز‌هایی که دیگران درباره‌ی او و داشتن ۳ فرزند از ۳ ازدواج می‌گوید ناراحت نمی‌شود.

او همچنین در مصاحبه‌ای گفته هیچ کس حق قضاوت درباره‌ی دیگران را ندارد، چون از شرایط یا واقعیت ماجرا هیچ چیز نمی‌داند. او گفته: «این واقعاً مرا به هم می‌ریزد که یک نفر بتواند آشکارا با کسی اینطور رفتار کند. کار خیلی خوبی نیست. من واقعاً از رسانه‌ها عذر می‌خواهم که عاشق و باردار شدم. معذرت می‌خواهم اگر از نظر شما کار نابخردانه‌ای بوده.»

روزیاتو

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
0
0
میشه بفرمایید این مطالب رو از کجا آوردید؟ و ترجمه کردید؟! از کجا معلوم همه ش راست باشه؟ اسم منبع (مرجع) این مطلب رو لطفا بفرمایید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۵
0
0
یکی از مظاهر فرشتگان بهشتی هستن ایشون
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر