جزئیات جدید درباره ماجرای فوت «بهنام محجوبی»
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۲۰۴۶۷۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: 2021 February 22    -    ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
مهدی فروزش، مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با اشاره به انجام آزمایشات تخصصی بر روی جسد بهنام محجوبی گفت: در تاریخ سوم اسفند ماه متوفی در مرکز تشخیص آزمایشگاهی استان تهران تحت کالبد گشایی قرار گرفت و نمونه‌های لازم جهت آزمایشات تخصصی اخذ شد.
 
وی افزود: نتیجه بررسی‌های انجام شده و تعیین علت تامه فوت منوط به حصول نتایج آزمایشات، بررسی سوابق بالینی و یافته‌های کالبدگشایی است که متعاقباً به مرجع قضائی اعلام خواهد شد.
 
بنابراین گزارش، در اطلاعیه اداره کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان تهران در این زمینه آمده است: پس از بستری شدن این فرد در بیمارستان، اقدامات ویژه درمانی برای وی در نظر گرفته شد، که علی‌رغم تلاش‌های فراوان کادر پزشکی، متأسفانه زندانی مورد اشاره فوت می‌کند. در این اطلاعیه آمده است: در زمان ورود محکوم به بیمارستان و انجام معاینات تخصصی پزشکان متوجه چند بسته حاوی مواد سیاه‌رنگ پودری در معده وی شدند که پس از خارج کردن بسته‌های مورد اشاره این موضوع توسط کادر بیمارستان صورتجلسه و برای بررسی دقیق و اعلام نتیجه نهایی به پزشکی قانونی سپرده شد.
 
بر اساس این اطلاعیه، بر اساس اعلام هم بندی‌های بهنام محجوبی وی با اراده و تصمیم خود و بدون مشورت پزشک اقدام به مصرف خودسرانه چندین داروی خود و دیگران در زندان به صورت همزمان کرده است که این ادعاها در حال بررسی دقیق همه جانبه است. اداره کل زندان‌های تهران تصریح کرده: در تاریخ ۱۲ بهمن ۹۹ با نظر مرجع قضائی به دلیل بیماری محکوم مورد اشاره با تعویق اجرای مجازات وی موافقت می‌شود مشروط به اینکه وثیقه ۲۰۰ میلیون تومانی جهت خارج شدن از زندان اخذ شود این موضوع رسماً و به صورت کتبی به وی ابلاغ می‌شود.
 
اطلاعیه اداره کل زندان‌های استان تهران می‌افزاید: بررسی دقیق علت فوت این زندانی در پزشکی قانونی صورت می‌گیرد که نتایج ان متعاقباً اعلام خواهد شد. گفتنی است، این فرد در غائله خیابان گلستان هفتم در سال ۹۶ دستگیر و پس از طی همه فرایندهای قضائی، به تحمل حبس محکوم گردیده بود.
خبرگزاری مهر
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
0
2
ریس قوه قضاییه قبلی گفت که زندان هتل نیست بنابراین انتظار نباید داشت اجازه درمان به زندانی بیمار داده شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
1
2
کسی که دارای بیماری پانیک اتک است زمانی که حمله آغاز شود اصلا اختیارش دست خودش نیست.فلذا زندان نباید تمامی داروها را در اختیار چنین افرادی قرار دهد.این اطلاعیه نافی مسولیت شان نیست.گزارش ها بجایی نخواهد رسید و فقط یک جوان دیگر جانش را از دست داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
1
3
هرچي بيشتر توضيح ميديد كار رو خرابتر ميكنيد ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
0
0
دروغ دروغ میاره
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر