شرط ستاره سینما برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۲۰۴۳۵۸
تاریخ انتشار: 2021 March 06    -    ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
bato-adv
bato-adv
این بازیگر و کشتی‌گیر سابق در سال ۲۰۱۷ گفته بود که احتمال دارد برای رئیس جمهور شدن به رقابت بپردازد. او در آن زمان به مجله‌ی GQ گفت: "یک سال قبل، این بحث بیشتر و بیشتر مطرح می‌شد. نوعی حس دلگرمی به وجود آمد و باعث شد به خانه روم و فکر کنم.

شرط ستاره سینما برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری«تابناک با تو» - دووین جانسون در مصاحبه جدیدی از احتمال رقابت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفته است. او به "یو‌اس‌ای تودی" می‌گوید: "حاضرم برای ریاست جمهوری در آینده رقابت کنم اگر این چیزی است که مردم می‌خواهند. این را واقعاً جدی می‌گویم، و با این پاسخ نمی‌خواهم گستاخی کنم. "

شرط ستاره سینما برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری

ستاره‌ی "جومانجی" (Jumanji) این روز‌ها در حال انجام مصاحبه‌های مطبوعاتی برای معرفی سریال جدید "راک جوان" (Young Rock) شبکه‌ی NBC است. جانسون در سال ۲۰۳۲ این سریال برای ریاست جمهوری رقابت می‌کند. اما در زندگی واقعی جانسون می‌گوید این تصمیم "به مردم بستگی دارد؛ بنابراین صبر می‌کنم و گوش فرامی‌دهم. "

این بازیگر و کشتی‌گیر سابق در سال ۲۰۱۷ گفته بود که احتمال دارد برای رئیس جمهور شدن به رقابت بپردازد. او در آن زمان به مجله‌ی GQ گفت: "یک سال قبل، این بحث بیشتر و بیشتر مطرح می‌شد. نوعی حس دلگرمی به وجود آمد و باعث شد به خانه روم و فکر کنم: "اجازه دهید در مورد پاسخم واقعاً تجدید نظر کنم و جوابی دهم که بر اساس واقعیت و محترمانه باشد. ""

جانسون اخیراً از "جو بایدن" حمایت کرده و گفته بود: "به عنوان یک رأی‌دهنده‌ی مستقل با عقاید سنتریسم از سال‌ها قبل، احساس می‌کنم که معاون رئیس جمهور بایدن و سناتور هریس، بهترین انتخاب برای رهبری کشورمان هستند؛ و من حمایت خود را از آنان به عنوان رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ایالات متحده اعلام می‌کنم. من هرگز در زندگی و دوران بازیگری‌ام، به شکل عمومی از یک نامزد ریاست جمهوری یا یک معاون رئیس جمهور حمایت نکرده بودم. "

۳۰نما

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر