مرگ مشکوک مسافر در مهمانپذیر
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۹۵۵۸۴
تاریخ انتشار: 2017 December 25    -    ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰
bato-adv
bato-adv
یکم آذر امسال یکی از ماموران کلانتری 115 رازی با سجاد منافی‌آذر کشیک قتل دادسرای جنایی تهران، تماس گرفت و از مرگ مشکوک مردی 60 ساله در بیمارستان سینای پایتخت خبر داد. در جریان تحقیقات همسر او شناسایی و برای تحقیقات به پلیس آگاهی احضار شد.

وی به افسر تحقیق گفت: همسرم جانباز و بازنشسته است. ما در شهر دیگری زندگی می‌کنیم. شوهرم برای انجام کاری به تهران آمده بود. شامگاه 26 آبان امسال با من تماس گرفت و خبر داد در مسافرخانه‌ای حوالی میدان راه‌آهن ساکن است و چند روز دیگر بازمی‌گردد.

چندروز پیش پزشکی قانونی نظر داد او بر اثر اصابت جسم سخت دچار خونریزی مغزی شده و فوت کرده است. همین سرنخ کافی بود که صاحب مسافرخانه که مردی 38 ساله است به عنوان مظنون در این پرونده بازداشت شود.

وی به افسر تحقیق گفت: این مرد ساعاتی بعد از اقامت در مسافرخانه، تشنج کرد. همین باعث اعتراض افرادی شد که در دیگر اتاق‌ها بودند. من هم برای آرام کردن ماجرا از مرد مسافر خواستم آنجا را ترک کند. او یکدفعه حالش بد شد و وی را به بیمارستان منتقل کردیم که فوت شد. این مرد در حالی منکر مرگ مرد مسافر شده که یکی از کارگران وی در جریان تحقیقات به پلیس گفته است متهم با مرد فوت‌شده در سالن مسافرخانه درگیر شده و با میله آهنی به سر او ضربه زده است.

 
جام جم
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر