اتفاقات تمرین امروز پرسپولیس
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۴۰۷۵۲
تاریخ انتشار: 2016 June 21    -    ۰۱ تير ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۴
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
نخستین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جدید که با حضور اصحاب رسانه و هواداران این تیم برگزار شد، از ساعت 17:30 امروز (سه‌شنبه) در زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد.

* قبل از آغاز تمرین هواداران بی‌شماری برای تماشای تمرین مقابل در ورزشگاه تجمع کرده بودند و آماده حضور در ورزشگاه بودند.

* حضور تماشاگران باعث شده بود ترافیک زیادی در اطراف ورزشگاه شهید کاظمی ایجاد شود و به‌دلیل پارک خودروهای فراوان هواداران، امکان ورود و خروج به ورزشگاه وجود نداشت.

* هواداران خانمی هم که برای تماشای تمرین پرسپولیس به ورزشگاه کاظمی آمده بودند از ورودشان به این ورزشگاه جلوگیری شد. این دسته از هواداران در اواسط تمرین اجازه ورود به ورزشگاه را پیدا کردند.

* امکانات ورزشگاه شهید کاظمی که در روزهای گذشته در شرایط چندان خوبی نبود، رفته رفته در حال بهبودی است.

* تنها غایب تمرین امروز پرسپولیس رامین رضاییان بود که گفته می‌شود به‌دلیل عدم توافق با باشگاه پرسپولیس در تمرین حاضر نشده است.

* هواداران پرسپولیس از بدو ورود در ورزشگاه شهید کاظمی به‌شدت بازیکنان را تشویق می‌کردند و نایب قهرمانی پرسپولیس در فصل گذشته را به رخ علیرضا منصوریان، سرمربی استقلال می‌کشیدند.

* حدود دو هزار نفر هوادار در تمرین امروز پرسپولیس حضور داشتند و بازیکنانی چون بیرانوند، حسینی، کامیابی‌نیا، مسلمان و برانکو سرمربی تیم را تشویق می‌کردند.

* هواداران همچنین خاطرات دربی آخر پرسپولیس مقابل استقلال را که منجر به پیروزی 4 بر 2 مقابل رقیب دیرینه‌شان شد، مرور کردند.

* در ابتدای تمرین پرسپولیس بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و زیر نظر برانکو کار با توپ و کارهای ترکیبی انجام دادند. آنها سپس به دو دسته 11 تایی تقسیم و در عرض زمین به‌صورت نرم مشغول دویدن شدند.

* بخش دیگر تمرین باز هم تمرین تاکتیکی زیر نظر برانکو بود و بازیکنان در چهار گروه مختلف به تمرینات طراحی شده پرداختند.

* در ادامه بازیکنان به‌صورت انفرادی پا به توپ شدند و کار با توپ را در دستور کارشان قرار گرفت.

* در تمرین امروز پرسپولیس دستیار جدید برانکو حاضر بود و موارد تاکتیکی را جداگانه به بازیکنان تیم گوشزد می‌کرد.

* وحید امیری، بازیکن جدید پرسپولیس به‌علت سرماخوردگی در تمرین امروز غایب بود.

* محمد انصاری که در روزهای گذشته به‌علت مصدومیت در تمرینات گروهی شرکت نداشت، امروز به‌همراه بازیکنان پا به توپ شد و در کنار آنها تمرین کرد.

* احمد نوراللهی تنها بازیکنی بود که به‌صورت اختصاصی زیر نظر پزشک تیم تمرین کرد.

* در اواسط تمرین به‌خاطر تنش بین کارلوس کی‌روش  و برانکو بر سر حضور بازیکنان ملی‌پوش در اردوی تیم ملی، هواداران پرسپولیس لحظاتی علیه کارلوس کی‌روش شعار سر دادند.

* حسین ماهینی، بازیکن سابق پرسپولیس که سال گذشته در ملوان بازی می‌کرد امروز در تمرین پرسپولیس حاضر شد و با شماره 18 تمرین خود را دنبال کرد. این در حالی است که گفته شده بود ماهینی به‌دلیل خدمت سربازی نمی‌تواند تا پایان مردادماه پرسپولیس را همراهی کند.

* پایان‌بخش تمرین امروز پرسپولیس فوتبال درون تیمی بود.

* تمرین فردای پرسپولیس در زمین شهید کاظمی برگزار خواهد شد. 
تسنيم
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
bato-adv