جوان 19 ساله ای که می خواست ترامپ را بکشد +عکس
کد خبر: ۴۰۷۲۴
تاریخ انتشار: 2016 June 22    -    ۰۲ تير ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۰
bato-adv
bato-adv

یک جوان بریتانیایی تبار پس از دستگیری اعتراف کرده است که در جریان گردهمایی انتخاباتی دونالد ترامپ در شهر لاس وگاس آمریکا می خواسته با شلیک به این نامزد انتخاباتی، او را بکشد.

" مایکل استیون سندفورد" 19 ساله در جریان رالی انتخاباتی روز شنبه ترامپ در هتل "جزیره گنج " در شهر لاس وگاس پس از تلاش برای خلع سلاح یک پلیس حاضر در محل دستگیر شد.

او پس از دستگیری اعتراف کرده است که می خواسته با تفنگ پلیس به ترامپ شلیک کند. این جوان بریتانیایی نزدیک به یک سال و نیم است که در آمریکا اقامت دارد.

دادگاهی در ایالت نوادا به ماموران سرویس مخفی محافظت از ترامپ گفته است که بر اساس اعترافات این جوان  او از ابتدا به نیت ترور ترامپ از ایالت کالیفرنیا به لاس وگاس آمده است. او به دادگاه گفته که از یک سال پیش قصد ترور ترامپ را داشته است.

او به منظور تمرین تیراندازی روز جمعه به کمپی تیراندازی در لاس وگاس رفته بود چون به گفته خودش او پیشتر حتی یک تیر هم شلیک نکرده بود.

این جوان 19 ساله از کرده خود پشیمان نیست و به دادگاه گفته است اگر پس از آزادی نیز فرصت پیدا کند نیت خود را عملی خواهد کرد. او گفته است پیشتر بلیت حضور در سخنرانی انتخاباتی ترامپ در شهر فینیکس آریزونا را نیز خریده بود تا در صورت عملی نشدن ترور ترامپ در لاس وگاس او بخت خود را برای کشتن این نامزد انتخاباتی بار دیگر بیازماید.

گفتنی است این جوان در جریان گردهمایی روز شنبه ترامپ و پس از اینکه تلاش کرد با خلع سلاح یک مامور پلیس حاضر در محل تفنگ او را برباید، از سوی پلیس و ماموران سرویس مخفی محافظ ترامپ دستگیر شد.

جوان 19 ساله ای که می خواست ترامپ را بکشد

گردهمایی انتخاباتی دونالد ترامپ در شهر لاس وگاس آمریکا

جوان 19 ساله ای که می خواست ترامپ را بکشد

جوان 19 ساله ای که می خواست ترامپ را بکشد

گردهمایی انتخاباتی دونالد ترامپ

جوان 19 ساله ای که می خواست ترامپ را بکشد

عصر ایران

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv