ماجرای قتل ۲ زن بر اثر جنون یک مرد
کد خبر: ۳۱۸۱۹۲
تاریخ انتشار: 2024 July 07    -    ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۰

ماجرای قتل ۲ زن بر اثر جنون یک مرد

 مرد جوانی که در شبی جنون‌آمیز ۲زن را بدون هیچ دلیلی در آمریکا به قتل رسانده و در زمان حضورش در زندان ۲بار برای فرار تلاش کرده بود به اعدام محکوم شد.
 مرد جوانی که در شبی جنون‌آمیز ۲زن را بدون هیچ دلیلی در آمریکا به قتل رسانده و در زمان حضورش در زندان ۲بار برای فرار تلاش کرده بود به اعدام محکوم شد.
 
به نقل از نیوز پرس، در ۷اکتبر ۲۰۱۹، وید ویلسون که در آن زمان ۲۵سال داشت، با دختری ۳۵ساله به نام کریستین آشنا شد و بعد از گذراندن یک روز در کنار هم، وقتی کریستین او را به خانه‌اش دعوت کرد، راهی آنجا شدند.
 
آن شب اما زمانی که کریستین در اتاقش بود، وید که ظاهرا دچار جنون جنایت شده بود، به سراغش رفت و دختر جوان را خفه کرد و با سرقت ماشین او پا به فرار گذاشت.
 
مرد جوان پس از جنایت به رانندگی در خیابان‌ها پرداخت تا اینکه ساعتی بعد در یکی از خیابان‌ها زنی را دید که کنار خیابان‌ ایستاده بود. وید به بهانه پرسیدن آدرس از زن ۴۳ساله که دایان نام داشت، خواست سوار ماشین شود، اما در بین راه در محلی خلوت توقف و به دایان حمله کرد. او زن ۴۳ساله را خفه کرد و بعد از اینکه جسدش را به بیرون از ماشین انداخت چندین بار او را با ماشین زیر گرفت و فرار کرد.
 
قاتل عجیب روز بعد با پدرش تماس گرفت و به قتل‌هایی که مرتکب شده بود اعتراف کرد. پدرش نیز پلیس را در جریان قرار داد و به این ترتیب، مرد جوان همان روز دستگیر شد. با دستگیری قاتل عجیب، اجساد قربانیان نیز پیدا شد و وید که مدعی بود دچار جنون جنایت شده است، به زندان افتاد. او اما در زندان نیز دست از اقدامات مجرمانه برنداشت و در ۳۰سپتامبر۲۰۲۰ زمانی که قصد داشت با دستکاری پنجره زندان فرار کند، گیر افتاد. او مدتی بعد نیز قصد داشت با نقشه‌ای دیگر از زندان فرار کند که موفق نشد. همچنین در سال۲۰۲۳ در زندان متهم به قاچاق مواد مخدر شد.
 

در نهایت، وید ویلسون مدتی قبل، در ۱۲ژوئن ۲۰۲۴ با اتهام ۲قتل درجه‌یک، سرقت‌های بزرگ و کوچک، قاچاق مواد ‌مخدر و اقدام به فرار از زندان مجرم شناخته شد و هیأت منصفه رأی به اعدام او به اتهام قتل ۲زن داد.

همشهری آنلاین

آخرین اخبار