شادترین مردم دنیا در این شهر زندگی می کنند
کد خبر: ۳۱۷۳۴۲
تاریخ انتشار: 2024 July 06    -    ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۹

شادترین مردم دنیا در این شهر زندگی می کنند

شادی و خوشحالی یک حالت درونی است که ذهن و روان را درگیر می‌کند و برآمده از احساسات خوب و مثبت و یا حس رضایت از عملکرد در زندگی است. شادمانی و رضایت از زندگی به دلایل متعدد، چون درآمد، امکانات و رفاه، احساس خوشبختی، امید به زندگی، نرخ فساد پایین، اعتماد اجتماعی بالا و... ایجاد می‌شود.

شادترین مردم دنیا تو این شهر زندگی میکنن (نمناک)

شادترین مردم دنیا تو این شهر زندگی میکنن (نمناک)«تابناک با تو» - ‌می‌دانید که شادی در شهر‌های مختلف جهان چقدر متفاوت است؟ در این مطلب، شادترین مردم جهان را به شما معرفی می‌کنیم.

شادترین جای دنیا و شادترین شهر‌های جهان

شادی و خوشحالی یک حالت درونی است که ذهن و روان را درگیر می‌کند و برآمده از احساسات خوب و مثبت و یا حس رضایت از عملکرد در زندگی است. شادمانی و رضایت از زندگی به دلایل متعدد، چون درآمد، امکانات و رفاه، احساس خوشبختی، امید به زندگی، نرخ فساد پایین، اعتماد اجتماعی بالا و... ایجاد می‌شود. جالب است بدانید شهری در جهان وجود دارد که مردم آن بسیار شاد هستند و بالاترین رضایت از زندگی را دارند. در این بخش به معرفی شادترین شهر جهان و شادترین کشور‌های دنیا ۲۰۲۴ پرداخته ایم، با ما همراه شوید.

شادترین مردم دنیا تو این شهر زندگی میکنن (نمناک)

آرهوس دانمارک؛ شادترین شهر

آرهوس دانمارک شادترین شهر دنیا و یکی از بهترین مکان‌ها برای زندگی در جهان است. شهر آرهوس دومین شهر بزرگ دانمارک و یک شهر تاریخی بوده که به طرز قابل توجهی شبیه یک محله دنج است. در شهر آرهوس می‌توانید یک تعادل عالی بین کار و زندگی خود داشته و از فرصت‌های شغلی عالی و اوقات فراغت و تفریح استفاده کنید.

آرهوس در مشاغل، آموزش، بهداشت، کیفیت محیط زیست، ارتباطات اجتماعی، مشارکت مدنی و رضایت از زندگی از میانگین خوبی برخوردار است. کوتاه‌ترین هفته کاری در شهر آرهوس وجود دارد و ساعات کاری انعطاف‌پذیربوده، اما متوسط درآمد در این شهر بالاست و موجب می‌شود وسیله مهمی برای دستیابی به استاندارد‌های زندگی بالاتر باشد. دوچرخه محبوب‌ترین وسیله برای رفت و آمد در آرهوس بوده و اغلب ساکنان شهر از دوچرخه به عنوان وسیله حمل و نقل استفاده می‌کنند.

شهر آرهوس به دریا بسیار نزدیک بوده و تابستان‌های معتدل و مرطوب داشته و زمستان‌های آن نیز گاهی بسیار سرد می‌شوند. آرهوس طبیعت زیبا و سرسبزی داشته ومکان‌های دیدنی و تاریخی زیادی مانند موزه‌ها، خانه‌های تئاتر، جشنواره‌ها و سینماها، منابع طبیعی دیدنی و... دارد.

شادترین مردم دنیا تو این شهر زندگی میکنن (نمناک)

رتبه اول شادترین شهر جهان به آرهوس دانمارک تعلق دارد، در ادامه به معرفی ۱۰ شهر برتر فهرست شادترین شهر‌های جهان در سال ۲۰۲۴ می‌پردازیم که همه از اروپا بودند:

- آرهوس، دانمارک
- زوریخ، سوئیس
- برلین، آلمان
- گوتنبرگ، سوئد
- آمستردام، هلند
- هلسینکی، فنلاند
- بریستول، انگلستان
- کپنهاگ، دانمارک
- ژنو، سوئیس
- مونیخ، آلمان

منبع: نمناک

آخرین اخبار