زنده نگه‌داشتن مریم رجوی با داروهای با دُز بالا
کد خبر: ۳۱۷۱۷۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2024 June 26    -    ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۰

زنده نگه‌داشتن مریم رجوی با داروهای با دُز بالا

حال مریم رجوی سرکرده ۷۰ ساله منافقین همجنان وخیم گزارش شده است.

حال مریم رجوی سرکرده ۷۰ ساله منافقین همجنان وخیم گزارش شده است.

 

زنده نگه‌داشتن مریم رجوی با داروهای با دُز بالا

پس از انتشار خبر وخامت حال سرکرده گروهک ترویستی منافقین و انتقال به بخش مراقبت‌های ویژه، گروهک منافقین برای جلوگیری از فشارها و تنش‌های داخلی با اقدامات مختلف در تلاش برای انکار ماجراست تا جایی که تصاویر منتشر نشده دیدار با یکی از بازنشستگان پارلمان فرانسه را برای رد ادعای وخامت حال او منتشر کردند و با گذاشتن چند پیام با همان الگوی لاپوشانی مرگ مسعود، سعی در بیان روایتی دروغ از وضعیت مریم رجوی داشتند.

این موضوع در حالی است که آخرین اخبار رسیده به خبرنگار ایرنا، حکایت از وضعیت ناپایدار مریم رجوی دارد.

یک منبع آگاه در فرانسه گفت: سرکرده ۷۰ ساله گروهک منافقین روز دوشنبه مجددا دچار حمله شده است و با استفاده از داروهای با دز بالا سعی در پایدار کردن علائم حیاتی او دارند تا به هر قیمتی شرایط را برای حضور چند دقیقه‌ای در مراسم سالانه خود در ۹ تیر مهیا کنند تا کمی از فشارهای داخلی نفرات کاسته شود.

همچنین بر اساس اخبار منابع آگاه در دولت فرانسه که در گفتگو با خبرنگار ایرنا به دست آمده است، دولت فرانسه ضرب الاجل دو ماهه برای تخلیه مقر این گروهک که دو هفته پیش به آن حمله کرده بودند و برخی تجیهزات جاسوسی و سلاح و نفرات غیرمجاز در آن را ضبط کرده بودند تعیین کرده است.

کادر فرانسوی گروهک چند مکان پیشنهادی مانند کارخانه‌ای متروکه در حاشیه پاریس برای جابجایی پیشنهاد داده اند که پلیس فرانسه به علت عدم امکان کنترل و نظارت دائمی با آن مخالفت کرده است و همچنین پیشنهاد گروهک مبنی بر انتقال به مکانی جدید در شهر پاریس را به علت "خطرناک بودن حضور منافقین برای امنیت فرانسه" مخالفت کرده است.

برخی اخبار از فشار دولت فرانسه برای تخلیه قرارگاه اصلی منافقین و سرکردگان آن در «اور سوراواز» و تعیین ضرب العجلی سه ماهه حکایت می‌کنند.

ایرنا

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۶
0
0
سقط بشود و برود جهنم اسفل السافلین
جرثومه فسادو تباهی
آخرین اخبار