شاهکار جدید یک ایرانی برای پولدارهای عشق ماشین
کد خبر: ۳۱۴۹۸۷
تاریخ انتشار: 2024 June 01    -    ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۰

شاهکار جدید یک ایرانی برای پولدارهای عشق ماشین

اخیراً از نسل جدید رولز رویس کالینان رونمایی شد که با طراحی و امکانات استثنائی، اوج لاکچری در خودروها را به نمایش می‌گذارد.
اخیراً از نسل جدید رولز رویس کالینان رونمایی شد که با طراحی و امکانات استثنائی، اوج لاکچری در خودروها را به نمایش می‌گذارد. با وجود این، رولز رویس‌های سفارشی منصوری همیشه جذابیت دیگری دارند و جدیدترین اخبار خودرو نشان می‌دهند که این شرکت تیونینگ مشهور از طریق صفحه رسمی خود در اینستاگرام از یک رولز رویس ریث تیون شده جدید پرده برداشت. منصوری این محصول جدید خود را «شیک» و «پرظرافت» توصیف می‌کند.
 
شاهکار جدید یک ایرانی برای پولدارهای عشق ماشین
 
تغییرات صورت گرفته در نمای بیرونی رولز رویس کاملاً آشکارند. در نمای جلو کاپوت فیبر کربنی، جلوپنجره پایینی جدید و دی‌لایت‌های اضافی به چشم می‌خورند. المان‌هایی هم به گلگیرهای جلو، رکاب‌های دو طرف و دو گوشه سپر عقب اضافه شده است. در ناحیه عقب همچنین دو اسپویلر، یکی بالای شیشه و یکی روی درب صندوق قرار دارد. به این‌ها باید دیفیوزر، چراغ ترمز اضافی و رینگ‌های چند پرِ هماهنگ با طراحی نمای بیرونی را اضافه کرد.
 
در کابین رولز رویس ریث تیونینگ منصوری ترکیبی از تریم چرم با رنگ آبی کم‌رنگ و المان‌های مشکی‌رنگ دیده می‌شود که در کنار یکدیگر تضادی جذاب به وجود آورده‌اند. همان‌طور که انتظار می‌رود، تریم فیبر کربنی هم آن‌ها را تکمیل می‌کند و در صندلی‌ها، کمربندهای ایمنی، غریبلک فرمان و برخی دیگر از قسمت‌های فضای داخلی لوگو منصوری نقش بسته است.
 
گجت نیوز
آخرین اخبار