تصمیم جدیدی که خواب و خوراک را از دانش‌آموزان می‌گیرد
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۳۱۳۴۴۷
تاریخ انتشار: 2024 May 14    -    ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۳
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
 سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور از برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان توسط این سازمان از سال ۱۴۰۴ خبر داد. این مسئولیت تا به کنون به عهده وزارت آموزش و پرورش بوده است. این خبر باعث نگرانی بسیاری دانش‌آموزان شده است.
 سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور از برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان توسط این سازمان از سال ۱۴۰۴ خبر داد. این مسئولیت تا به کنون به عهده وزارت آموزش و پرورش بوده است. این خبر باعث نگرانی بسیاری دانش‌آموزان شده است. بسیاری از دانش‌آوزان گمان می‌کنند با برگزاری امتحانات نهایی توسط سازمان سنجش سطح دشواری امتحانات نهایی به کنکور می‌رسد.
 
عبدالرسول پورعباس در این خصوص گفته: امتحانات نهایی دانش آموزان امسال به شیوه گذشته و بدون تغییر توسط آموزش و پرورش برگزار می شود و فقط سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور در حوزه اجرایی و نظارتی به عنوان کمک در کنار این وزارت خانه قرار می گیرد.
 
وی در ادامه با تاکید بر اینکه امتحانات نهایی دانش آموزان از سال ۱۴۰۴ به صورت کامل توسط سازمان جدید سنجش برگزار می شود، تصریح کرد: بر اساس مصوبه سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور طراحی و برگزاری تمامی امتحانات نهایی دانش آموزان توسط این سازمان برگزار می شود؛ اما همچنان تعامل مدیریتی و اجرایی با وزارت آموزش و پرورش ادامه خواهد یافت.
 
سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور خاطرنشان کرد: بر این اساس مسئولیت صفر تا صد آزمون های نهایی آموزش و پرورش از سال آینده به این سازمان محول شد.
 
 
برترین ها
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
bato-adv