فرمول فاش‌شده برای ساخت سرم زیبایی صورت خانگی زنان کره‌ای
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۳۰۹۷۷۰
تاریخ انتشار: 2024 April 05    -    ۱۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۰
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
در چند سال گذشته بسیاری از مردم در صنعت زیبایی اعتماد زیادی به کره‌ای‌ها کرده‌اند. به‌تازگی اسانس یا سرم زیبایی صورت در بین آن‌ها محبوبیت زیادی پیدا کرده است. البته خیلی‌ها به اهمیت استفاده از این سرم‌ها کاملا واقف هستند؛ اما بعضی‌ها هم اطلاعاتی در این باره ندارند.

«تابناک با تو» - در سال‌های اخیر صنعت زیبایی از طریق کره ای‌ها پیشرفت زیادی کرده است و زیبایی پوست کره ای‌ها وابسته به سرم‌هایی است که استفاده می‌کنند. در این مطلب قصد داریم در مورد این سرم‌ها صحبت کنیم.

فرمول فاش‌شده برای ساخت سرم زیبایی صورت خانگی زنان کره‌ای

سرم زیبایی صورت چیست؟

سرم با تونر متفاوت است؛ پس بهتر است که همینجا این موضوع را به ذهن تان بسپارید. سرم بر پایه مایع است که پوست را مرطوب می‌کند و شبیه به پرایمر برای آرایش استفاده می‌شود. فواید بسیار زیادی دارد. سرم یا اسانس صورت؛ حاوی وزن مولکولی کم تری نسبت به کرم‌های دیگر است. عملکرد این مایع بدین صورت است که به طور عمقی پوست را مرطوب و آبرسانی می‌کند و غلظت بالایی از مواد فعال در درون خودش دارد و برای کسانی که به دنبال پوست درخشان هستند، اهمیت بسیار زیادی دارد.

چگونه از سرم یا اسانس صورت استفاده کنیم؟

بهتر است که آن را مستقیم روی صورت نمالید و به جای آن از یک پد نخی استفاده کرده و آن را به پد بزنید و به صورت ضربه‌ای روی پوست تان پخش کنید. چند قطره از آن را نیز می‌توانید کف دست تان بریزید و روی صورت پرس کنید. مراقب باشید که دست تان را روی صورت نکشید.

دستور تهیه سرم زیبایی صورت زنان کره‌ای

فرمول فاش شده برای ساخت سرم زیبایی صورت خانگی زنان کره‌ای به شرحی است که در ادامه خواهید خواند.

مواد لازم:
روغن
ژل یا آب آلوورا
گلاب
گلیسیرینِ سبزیجات
یک بطری اسپری خالی

طرز تهیه و طریقه استفاده: بطری را به طور کامل بشویید؛ حتی می‌توانید از قبل به آن الکل زده و ضدعفونی کنید و کنار بگذارید تا خشک شود. سپس ۸۵ درصد بطری را با آب آلوورا پر کرده و بعد گلیسیرین را به آن اضافه کنید؛ گلیسیرینی که هیچ رنگ و بویی نداشته باشد و بعد گلاب را به ترکیب اضافه کنید.

برای پوست خشک می‌توانید روغن آرگان یا روغن آواکادو استفاده کنید.
برای پوست ترکیبی روغن نارگیل یا روغن جوجوبا عالی است؛ سپس روغن را با توجه به نوع پوست خود اضافه کرده و بطری را تکان دهید تا سرم آماده شود.
بعد از این که آماده شد، آن را به کل صورت اسپری کنید یا این که از کف دستان خود استفاده کنید و بعد مثل همیشه مرطوب‌کننده و ضد آفتاب را فراموش نکنید.

نمناک

bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
bato-adv