مردی پنج روز در کنار جسد همسرش زندگی کرد!
کد خبر: ۳۰۹۴۸۷
تاریخ انتشار: 2024 April 01    -    ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۰
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان گفت: جسد خانمی میانسال پس از پنج روز در آپارتمان مسکونی وی در شرایطی کشف شد که همسر وی نیز در این مدت کنار جسد، زندگی می‌کرد!

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان گفت: جسد خانمی میانسال پس از پنج روز در آپارتمان مسکونی وی در شرایطی کشف شد که همسر وی نیز در این مدت کنار جسد، زندگی می‌کرد! سرهنگ رضا نوری در گفتگویی با اعلام این خبر افزود: در پی تماس تلفنی زنی با مرکز فوریت های ۱۱۰ مبنی بر فوت خواهر ۵۱ ساله وی در آپارتمانش حوالی ظهر روز پنج شنبه گذشته بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی صحنه به محل اعزام شدند. وی گفت: بررسی‌های اولیه نشان داد که نامبرده حدود پنج روز قبل فوت کرده و دچار فساد نئش شده بطوریکه آثار کبودی و ترکیدگی برروی اعضای بدنش مشهود بود.

 
 

مردی پنج روز در کنار جسد همسرش زندگی کرد!

 

رئیس پلیس تویسرکان ادامه داد: بنابر اظهارات همسر وی که در این مدت در منزل و در کنار جسد حضور داشته تقریبا پنج روز تا یک هفته قبل همسر وی فوت کرده و به‌دلیل بی‌سوادی و عدم توانایی استفاده از وسایل ارتباطی مانند تلفن همراه نتوانسته فوت وی را به پلیس اطلاع دهد که در نهایت خواهر متوفی برای سرکشی وارد آپارتمان آنها شده و از فوت خواهرش مطلع و موضوع را به پلیس اطلاع داده است.

سرهنگ نوری با اشاره به حضور مقام قضایی و پرسنل آگاهی در محل کشف جسد و انجام معاینه محلی، عکس‌برداری، انتقال جسد به پزشکی قانونی و سایر اقدامات لازم ،خاطر نشان کرد: با وجود اینکه بدلیل مشهود نبودن آثار ضرب و جرح فعلا فرضیه قتل مطرح نیست و احتمال اینکه متوفی بر اثر عارضه‌ای همچون سکته قلبی یا مغزی جان خود را از دست داده باشد وجود دارد بنابراین هنوز علت اصلی مرگ این زن برای پلیس مشخص نیست و اطلاعات تکمیلی و دقیق‌تر در این خصوص متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد، با این حال حسب دستور قضایی همسر نامبرده که دارای اعتیاد شدید به مواد مخدر نیز هست دستگیر و تحت نظر قرار گرفته است.

خبرآنلاین

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار