اخبار ضد و نقیض از وضعیت سلامتی سعید راد 
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۳۰۹۴۲۰
تاریخ انتشار: 2024 March 31    -    ۱۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۰
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
برخی خبرها در کانال‌های مجازی از وخامت اوضاعِ سعید راد حکایت دارد که حقیقت چیز دیگری است.
برخی خبرها در کانال‌های مجازی از وخامت اوضاعِ سعید راد حکایت دارد که حقیقت چیز دیگری است.
 
اخبار ضد و نقیض از وضعیت سلامتی سعید راد 
 
روز ششم فروردین‌ماه بود که اولین بار خبری از بستری شدنِ سعید راد در بیمارستان مطرح شد. این خبر را محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی که به عیادت از هنرمندان پیشکسوت رفته بود اعلام کرد.
 
او گفته بود که سعید راد از مدتی پیش بر اثر شکستگی استخوان در بیمارستان بستری شده است.
 
بازیگری که در چند سال اخیر کمتر جلوی دوربین سریال یا فیلمی قرار گرفت. البته خبری از از حضورش در فیلم «بزرگ» به کارگردانی ژوبین قادری رسانه‌ای شد که نکته‌ای از پیشرفتِ تولید این فیلم هم به میان نیامد.
 
کاری که به تعبیرِ خود سعید راد ادای دینی به سینمای کلاسیک قهرمان‌محور، با اخلاق و نوستالژیک که پدر کارگردان یعنی ایرج قادری از پایه‌گذارانش بوده است. سینمایی که مورد علاقه اوست و همواره به این نکته اشاره کرده که امروز سینما به دنبال کارهای تجاری است که این سینما موردِ پسند من نیست.
 
اما سعید راد این روزها در بیمارستان بستری است و خبرهای ضد و نقیض درباره این بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون به انحاء مختلفی مطرح می‌شود. برخی از کانال‌های مجازی می‌گویند او وضعیت جسمانی خوبی ندارد و برخی از رسانه‌ها هم از ادامه درمان او در بیمارستان خبر می‌دهند.
 
پیگیری‌ها نشان می‌دهد سعید راد هنوز تحت درمان است و به دلیل شکستگی استخوان لگن در بیمارستان بستری شده است. چندین جراحی روی او انجام شده اما تا بهبودی کامل او در بیمارستان می‌ماند. وضعیت درمان او به شکلِ معمول و عادی پیش می‌رود و هیچ وخامتی هم در کار نیست.
 
البته دختر سعید راد هم خبر از تحت درمان بودنِ پدرش در بیمارستان داده بود.
 
آدام همتی بازیکن سابق پرسپولیس و نوه سعید راد هم گفت: پدربزرگم بعد از انجام و پشت سر گذاشتن چندین عمل جراحی در حال حاضر مشغول به استراحت و کاردرمانی تحت نظر بهترین تیم پزشکی هستند.
 
آدام همتی بازیکن سابق پرسپولیس و نوه سعید راد بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی درباره آخرین وضعیت پدربزرگ خود گفت: حدود ۸ ماه پیش پدربزرگم بر اثر شکستگی استخوان فمور در بیمارستان بستری شد.وی افزود: بعد از انجام و پشت سر گذاشتن چندین عمل جراحی در حال حاضر مشغول به استراحت و کاردرمانی تحت نظر بهترین تیم پزشکی هستند بازیکن سابق پرسپولیس خاطرنشان کرد: به امید خدا و با دعاهای خیر دوستدارانش هر روز قوی‌تر از روز قبل و به زودی به صحنه زندگی و عشقش سینما برگردد.
 

لازم به ذکر است چندی پیش ایمان راد برادرزاده سعید راد با انتشار پستی در فضای مجازی گفته بود: جراحی اشتباه باعث وخیم شدن حال این بازیگر پیشکسوت شده است.گفتنی است طبق اعلام نگاه راد دختر این بازیگر زمان ترخیص راد مشخص نیستسعید راد چندی پیش دچار شکستگی استخوان لگن شده بود و به همین علت به بیمارستان انتقال یافته بود.

تسنیم

bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
bato-adv