منوچهر هادی، یکتا ناصر را تهدید کرد: خدا بهتون رحم کرد
کد خبر: ۳۰۸۷۲۷
تاریخ انتشار: 2024 March 22    -    ۰۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۰
دخترش توسط منوچهر هادی، همسر سابق خود دزدیده شده است. ویدیویی که اگر چه با واکنش‌های زیادی از جمله خبرگزاری قوه‌قضائیه روبه‌رو شد اما هنوز دعوای خانوادگی این دو چهره سینما در فضای مجازی و اینستاگرام ادامه دارد.

منوچهر هادی، یکتا ناصر را تهدید کرد: خدا بهتون رحم کرد

شب سال نو بود که یکتا ناصر، بازیگر سینما و تلویزیون، ویدیویی با ظاهری آشفته از خود منتشر کرد و مدعی شد که دخترش توسط منوچهر هادی، همسر سابق خود دزدیده شده است. ویدیویی که اگر چه با واکنش‌های زیادی از جمله خبرگزاری قوه‌قضائیه روبه‌رو شد اما هنوز دعوای خانوادگی این دو چهره سینما در فضای مجازی و اینستاگرام ادامه دارد.

در این میان، خواهر و برادر منوچهر هادی نیز هر کدام با انتشار پستی، انتقاداتی را علیه یکتا ناصر مطرح کردند. داوود هادی، برادر منوچهر هادی، با انتشار پستی در صفحه خود در اینستاگرام نوشت: «سرکار خانم یکتا ناصر، دیدن کلیپ تظلم خواهی شما که ماهرانه در نقش یک مادر نگران و یک بانوی مطلقه زجر کشیده عواطف مخاطب را هدف قرار داده بودید هم باعث تاسف و هم باعث نگرانی شدید.» این پست با واکنش منوچهر هادی همراه شد و او در کامنتی نوشت: «خدا به طایفه ناصر رحم کرد که پای سوفیا وسطه بی‌حرمتی به مادرم، خدا بهتون رحم کرد.» گفتنی است که کامنت و پست برادران هادی با واکنش‌های تندی از سوی طرفداران آنان همراه شد.

خبرآنلاین

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار