دختری با یک دسته مو در وسط پیشانی‌اش
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۳۰۸۲۴۰
تاریخ انتشار: 2024 March 16    -    ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۵
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
در دنیایی مملوء از استانداردهای زیبایی از پیش تعیین شده، پذیرفتن ویژگی های ظاهری منحصر به فرد خود شجاعت زیادی می طلبد.

دختری با یک دسته مو در وسط پیشانی‌اش

در دنیایی مملوء از استانداردهای زیبایی از پیش تعیین شده، پذیرفتن ویژگی های ظاهری منحصر به فرد خود شجاعت زیادی می طلبد. رادا پرلویچ، دختر صربستانی که به کار مدلینگ مشغول است، نمونه ای از این شجاعت است، چرا که او با افتخار از یک دسته موی وسط پیشانی اش که با آن متولد شده، در برابر مزاحمان اینترنتی دفاع می کند.

ژست صمیمانه «یانگوم» در کنار ستاره زیبای سینمای چین

به خاطر ظاهر منحصر به فردش در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت

رادا پرلویچ، مدل ۱۸ ساله ی صربستانی که در اینستاگرام و تیک تاک با نام رادا ویچ شناخته می شود، به خاطر داشتن یک ویژگی ظاهری خاص کاربران شبکه های اجتماعی را به خود معطوف کرده است: یک دسته موی بلند که از وسط پیشانی او روییده است. علیرغم آنکه این ویژگی ظاهری خاص تفاوت چشمگیری به رادا بخشیده، او اغلب با اظهارنظرهای تند و بی رحمانه ای از سوی برخی کاربران شبکه های اجتماعی مواجه می شود. این مزاحمان اینترنتی او را «عجیب و غریب» خطاب می کنند و به او می گویند که باید موهای وسط پیشانی اش را بزند.

رادا اما در ویدئویی خطاب به دنبال کنندگانش با شجاعت تأکید کرد که این دسته موی وسط پیشانی اش را دوست دارد و حاضر به زدن آن نیست. او همچنین گفت که نمی داند چرا این ویژگی ظاهری منحصر به فرد او بسیاری را اذیت می کند.

دختری با یک دسته مو در وسط پیشانی‌اش

با این ویژگی متولد شده است

رادا که متولد صربستان است اما از ۵ سالگی در نروژ زندگی می کند، درباره ی این ویژگی ظاهری منحصر به فرد خود گفته که او با این موهای وسط پیشانی اش متولد شده و هیچ توضیحی هم برای علت آن وجود ندارد. او تنها می داند که این دسته مو نوعی خال مادرزادی است.

اظهارنظرهای منفی او را اذیت نمی کند

اعتماد به نفس رادا نسبت به ظاهرش نه تنها تحسین برانگیز، بلکه الهام بخش نیز هست. علیرغم واکنش های منفی در شبکه های اجتماعی، او کماکان معتقد است که دسته موی وسط پیشانی اش زیبا است و آن را جزئی جدایی ناپذیر از هویت خود می داند. خودداری او از مطابقت دادن خود با فشارهای اجتماعی پیام مهمی درباره ی اهمیت قدرتمندی و خودپذیری به دنبال کنندگان او و دیگران می دهد.

با این حال، بسیاری از دنبال کنندگان رادا هم حامی و مشوق او هستند. هر یک از پست های رادا با سیلی از نظرات مثبت و حمایتگرانه همراه می شود که اعتماد به نفس و زیبایی منحصر به فرد  او را تحسین می کنند.

دختری با یک دسته مو در وسط پیشانی‌اش

ظاهر خاصش به فعالیت مدلینگش کمک می کند

دسته موی وسط پیشانی رادا برای او یک ویژگی ظاهری منحصر به فرد است که به نوعی «نشان تجاری» خاص او در صنعت مُد تبدیل شده است. او متوجه شده است که نشریه ها و عکاسان مُد علاقه ی زیادی به ظاهر او دارند.

این اعتماد به نفس رادا نسبت به ظاهر متفاوتش در زندگی شخصی او هم وجود دارد. او می گوید که هرگز حاضر نیست اصالت خود را به خاطر روابط عاشقانه فدا کند. او تأکید دارد که هرگز با کسی وارد رابطه عاشقانه نخواهد شد که او را همانطور که هست قبول ندارد.

روزیاتو
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
bato-adv