جمله بامزه و جنجالی حاجی مایلی به بیرانوند!
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۳۰۷۷۴۹
تاریخ انتشار: 2024 March 11    -    ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۲
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
گزیده‌ای از صحبت‌های محمد مایلی‌کهن را درخصوص بازی دربی, نتایج اوسمار ویرا در پرسپولیس و افت علیرضا بیرانوند را در ادامه می‌خوانید:
گزیده‌ای از صحبت‌های محمد مایلی‌کهن را درخصوص بازی دربی, نتایج اوسمار ویرا در پرسپولیس و افت علیرضا بیرانوند را در ادامه می‌خوانید:
 
جمله بامزه و جنجالی حاجی مایلی به بیرانوند!
 
- ابتدا جادارد به هموطنان عزیز و خونگرم مان در سیستان و بلوچستان عرض تسلیت داشته باشم و امیدوارم مشکلات این عزیزان هرچه زودتر حل شود. در خصوص بازی دو تیم پرسپولیس و استقلال هم باید بگویم که خوب بودن پرسپولیس یا استقلال دلیل بر برد آن تیمی که خوب بازی می‌کند و آماده است نیست. شرایط شهرآورد تهران فرق می‌کند. تجربه ثابت کرده که این بازی ربطی به آمادگی دو تیم قبل از بازی ندارد. بله. پرسپولیس در چند بازی گذشته خوب فوتبال بازی کرده و توانسته بردهای ارزشمندی بدست آورد. استقلال هم خوب بوده. اما دربی تهران همیشه شرایط خاص خودش راداشته. امیدوارم بازی زیبایی باشد و سوای برد و باخت و هرنتیجه ای که بدست می‌آید، مردم از تماشای این بازی لذت ببرند.
 
 
- شانس پرسپولیس برای سه امتیاز دربی: شرایط پرسپولیس خیلی خوب است. اما بازی با استقلال راحت نیست و این بازی باتوجه به شرایطی که دارد می‌تواند اتفاقات غیر منتظره ای داشته باشد.
 
- نتایج اوسمار در پرسپولیس: البته با احترام به ایشان و نتایج شان باید بگویم این نتایج متعلق به آقا یحیی است. این بردها و بازی‌های خوب محصول زحمات آقای گل محمدی است. آقای اوسمار هم زحمت خودش را کشیده و خوب نتیجه گرفته. اما مگر می‌شود تلاش و زحمات یحیی را فراموش کرد. منتهی مشکل گل محمدی این بود که چهار بار تیم را قهرمانی کرده بود و برای پرسپولیس جام آورده بود. به راحتی هم کنارش گذاشتند.
 
- چطور زمان آقای گل محمدی، باشگاه پول نداشت و خبری از جذب بازیکنان جدید نبود؟! حالا چه شده است؟! پول از آسمان هفتم آمده و باشگاه هر بازیکنی که اوسمار خواست را گرفت؟! خب این اتفاقات، خوب نیست! آقای گل محمدی هربار که می‌گفت بازیکن ندارم، باشگاه می‌گفت پول ندارم!
 
- متاسفانه در فوتبال ما، مرغ همسایه همیشه غاز بوده! همیشه به مربیان خارجی بها دادیم و مربیان ایرانی را تحقیر کردیم! مگر یحیی بد نتیجه گرفته بود! بنده خدا داشت کارش را به خوبی انجام می‌داد و تنها دوسه بازیکن جدید می‌خواست!
 
- نباید منکر زحمات یحیی شویم. این تیم همان تیم آقای گل محمدی است و نتایج آن هم برای ایشان است. چطور تا آخرین بازی که گل محمدی سرمربی پرسپولیس بود، تمام موفقیت‌ها و جام‌هایش را می‌گفتند برای برانکو است. اما حالا و بعد از چهار بازی، همه می‌گویند اوسمار تیم را متحول کرده و ... خب این مسائل کم لطفی در حق آقا یحیی است.
 
- افت علیرضا بیرانوند: خب طبیعی است. این اوج و افت‌ها معمولا برای فوتبالیست‌ها طبیعی است. مطمئن هستم ایشان بازهم به اوج خود برمی‌گردد و همان بیرانوند همیشگی خواهد شد. البته من فکر می‌کنم که افت او و این شرایطی که برای آقای بیرانوند بوجود آمده ناشی از اعتماد به نفس بالای اوست. فقط امیدوارم در بازی با استقلال، اعتماد به نفس بالای آقای بیرانوند تن و بدنمان را نلرزاند!
 

- کنار رفتن خانم مهناز ذکایی از تیم داوری دربی: به هرحال تمام داوران فوتبال ما به‌صورت طبیعی طرفدار تیمی هستند. پرسپولیس، استقلال و ... اما این دلیل نمی‌شود تا باعث کنار رفتن آنها از قضاوت شان شویم. برای این داور باشخصیت و محترم خانم هم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم این اتفاقات باعث بی انگیزگی ایشان نشود و با قدرت به قضاوت خودشان در مسابقات ادامه دهند و به قول معروف این جور مسائل هم می‌گذرد.

روزنامه گل

bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
bato-adv