اتفاق هولناک در خاکسپاری؛ جنازه‌ای که نمی خواست دفن شود
کد خبر: ۳۰۶۱۹۰
تاریخ انتشار: 2024 February 24    -    ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۷:۰۰
ده‌ها نفر از مردمی که در یک مراسم تشییع جنازه در پرو شرکت کرده بودند، پس از اینکه جنازه ظاهراً شروع به کوبیدن تابوت از داخل کرد، شوکه شدند. جزئیات ماجرایی که مثل یک بمب خبری منتشر شد را در این بخش خواهید خواند. "رزا ایزابل سسپیدس کالاکا"، یک زن ۳۶ ساله اهل لامبایک، پرو، در سانحه تصادف شدید رانندگی به همراه چند تن از اعضای خانواده اش دچار آسیب جدی شده و جان خود را از دست داد.

اتفاق هولناک در خاکسپاری؛ جنازه‌ای که نمی خواست دفن شود

اتفاق هولناک در خاکسپاری؛ جنازه‌ای که نمیخواست دفن شود (نمناک)«تابناک با تو» - همه اقوام و آشنایان برای برگزاری مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری در محل حاضر شده بودند که ناگهان اتفاقی باورنکردنی همه را به وحشت انداخت.

زنده شدن عجیب زن جوان وسط مراسم تدفینش

ده‌ها نفر از مردمی که در یک مراسم تشییع جنازه در پرو شرکت کرده بودند، پس از اینکه جنازه ظاهراً شروع به کوبیدن تابوت از داخل کرد، شوکه شدند. جزئیات ماجرایی که مثل یک بمب خبری منتشر شد را در این بخش خواهید خواند.

"رزا ایزابل سسپیدس کالاکا"، یک زن ۳۶ ساله اهل لامبایک، پرو، در سانحه تصادف شدید رانندگی به همراه چند تن از اعضای خانواده اش دچار آسیب جدی شده و جان خود را از دست داد. چند روز بعد و پس از تایید مرگ این زن توسط پزشکان، بستگان رزا در لامبایک جمع شدند تا جسد او را برای خاکسپاری همراهی کنند، اما اتفاقی خوف برانگیز مراسم را بهم زد.

به گفته شاهدان عینی، مراسم طبق برنامه پیش می‌رفت، اما در یک لحظه مردم صدای کوبیدن ضعیفی را از داخل تابوت زن شنیدند و به سرعت برای کشف دلیل این صدا حرکت را متوقف کردند. وقتی درب تابوت باز شد، شرکت کنندگان در تشییع جنازه از دیدن رزا که به آن‌ها خیره شده بود شوکه شدند.

اتفاق هولناک در خاکسپاری؛ جنازه‌ای که نمیخواست دفن شود (نمناک)

خوآن سگوندو کاجو، مراقب قبرستان گفت: او چشمانش را باز کرد و عرق شدیدی کرده بود. بلافاصله به دفترم رفتم و با پلیس تماس گرفتم. در کمال ناباوری، خانواده زن تابوت را برداشتند و آن را با عجله به بیمارستان رساندند، در حالی که رزا هنوز داخل آن بود. پزشکان آنجا علائم حیاتی این زن را با وجود اینکه چند روز قبل اعلام شده بود مرده بود، تایید کردند و او را تحت مراقبت‌های ویژه قرار دادند.

متأسفانه، رزا تنها چند ساعت پس از انتقال به بیمارستان این بار واقعاً درگذشت. با این حال، هیچ کس نمی‌توانست این واقعیت را نادیده بگیرد که او چند روز پس از مرگ و درست چند لحظه قبل از فرود آمدن به آرامگاه ابدی خود به زندگی بازگشته بود.

پلیس پیش از این تحقیقاتی را درباره این موضوع پس از انتشار این پرونده عجیب آغاز کرده است، اما هنوز هیچ یافته‌ای را گزارش نکرده است. خانواده این زن بر این باورند که او پس از تصادف اتومبیل به کما رفته بوده و خطای پزشکی دلیل این فاجعه بوده است. حالا این سؤال پیش آمده است که چگونه پزشکان علائم حیاتی از دست داده او را تشخیص داده و مرگش را تایید کردند.

منبع: نمناک

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار