بازیگر زن هندی مرگ خود را جعل کرد!
کد خبر: ۳۰۴۷۴۱
تاریخ انتشار: 2024 February 07    -    ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
«پونام پاندی» مدل و بازیگر هندی که مرگ خود را در یک اقدام تبلیغاتی برای افزایش آگاهی در مورد سرطان رحم جعل کرده بود، از عمل خود دفاع کرد و در یک شبکه‌های اجتماعی گفت که به تأثیر آن «افتخار» می‌کند. او شنبه گذشته در اینستاگرام تأیید کرد که هنوز زنده است.

«تابناک با تو» - «پونام پاندی» مدل و بازیگر هندی که مرگ خود را در یک اقدام تبلیغاتی برای افزایش آگاهی در مورد سرطان رحم جعل کرده بود، از عمل خود دفاع کرد و در یک شبکه‌های اجتماعی گفت که به تأثیر آن «افتخار» می‌کند. او شنبه گذشته در اینستاگرام تأیید کرد که هنوز زنده است.

بازیگر زن هندی مرگ خود را جعل کرد!

صفحه اینستاگرام او به ۱.۳ میلیون دنبال‌کننده گفته بود: «امروز صبح سختی برای ماست. با کمال تاسف به اطلاع شما می‌رسانیم که پونام عزیزمان را بر اثر سرطان دهانه رحم از دست داده‌ایم. هر موجود زنده‌ای که با او برخورد کرد با عشق محض و مهربانی روبرو شد.»

نمایندگان پاندی با انتشار بیانیه‌هایی در مطبوعات مرگ او را تأیید کرده بودند در حالی که همکارانش در شبکه‌های اجتماعی یادش را گرامی داشتند. اما کاشف به عمل آمد که پاندی زنده است و مرگ خود را در جهت رشد آگاهی درباره سرطان رحم جعل کرده است.

او شنبه این هفته تأیید کرد که زنده است و از هوادارانش عذرخواهی کرد: «بله، مرگم را جعل کردم. زیاده‌روی بود، می‌دانم. اما ناگهان همه ما در مورد سرطان دهانه رحم حرف می‌زنیم. این‌طور نیست؟ به تأثیری که خبر مرگم داشت افتخار می‌کنم. سرطان دهانه رحم برخلاف بسیاری از سرطان‌های دیگر با واکسن اچ‌پی‌وی و آزمایش‌های زودهنگام قابل پیش‌گیری است.»

پاندی در جای دیگری از اقدام خود دفاع کرده و می‌گوید: «راحت باشید و اظهار ناامیدی کنید – درک می‌کنم. اما این فقط یک حرف نیست، در عوض تمام بدنم را برای مبارزه با سرطان رحم به خدمت گرفتم.»

30نما

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار