واگذاری ١٠ میلیون متر مربع زمین رایگان به این خانوار
کد خبر: ۲۹۲۷۶۱
تاریخ انتشار: 2023 October 01    -    ۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۲
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران مطرح کرد: امروز ١٠٧٢ قطعه زمین در سطح استان تهران به خانوار دارای ٣ فرزند و بیشتر واگذار می‌شود که این اراضی کاملا رایگان در اختیار خانوار قرار می‌گیرند.
حسین جنتی در مراسم واگذاری زمین به خانوار در راستای اجرای قانون جمعیت جوانی اظهار داشت : امروز ١٠٧٢ قطعه زمین در سطح استان تهران به خانوار دارای ٣ فرزند و بیشتر واگذار می‌شود که این اراضی کاملا رایگان در اختیار خانوار قرار می‌گیرند. 
 
وی ادامه داد: قرارداد تمام ٢۵٠٠ خانواده برای تحول اراضی آماده است و از فردا می‌توانند برای تحویل قرارداد به ادارات راه و شهرسازی استان مراجعه کنند
 
امروز مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه نزدیک به ١٠ میلیون متر مربع زمین آماده واگذار است، گفت: این ١٠ میلیون متر مربع زمین در  کمیسیون‌های مختلف بررسی و برنامه‌ریزی و قطعه بندی شده‌اند آماده واگذاری هستند و در نیمه دوم سال واگذاری آنها آغاز می‌شود. 

جنتی تاکید کرد: بسیاری از کشورها به سمت پیری رفتند و دچار مشکلاتی هستند و برای جلوگیری از این مشکل تاکیدات رهبری طرح جوانی جمعیت تبدیل به قانون شد و در قالب این قانون اراضی رایگان به خانوار واجد شرایط واگذار می‌‌شوند.

ایلنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار