کدام محصول ایران خودرو در پاییز تحویل می‌شود؟
کد خبر: ۲۸۰۷۹۳
تاریخ انتشار: 2023 May 25    -    ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۰
bato-adv
bato-adv
هر چند ایران خودرو، در مرحله دوم عرضه خودرو در سامانه یکپارچه حضور ندارد اما این خودروساز، ۷ محصول خود را برای عرضه در پاییز آماده می‌کند.

هر چند ایران خودرو، در مرحله دوم عرضه خودرو در سامانه یکپارچه حضور ندارد اما این خودروساز، ۷ محصول خود را برای عرضه در پاییز آماده می‌کند.

 
 

 

کدام محصول ایران خودرو در پاییز تحویل می‌شود؟

 همزمان با شروع فاز دوم طرح پیش فروش در سامانه یکپارچه خودرو، ایران خودرویی‌ها هفت محصول خود را آماده کردند تا در پاییز به متقاضیان تحویل دهند. غیبت این شرکت در دومین دور از فروش محصولات شرکت های خودروساز از مسیر سامانه سبب شد تا متقاضیان رغبت چندانی به حضور در این طرح فروش نداشته باشند. سایپا، مدیران خودرو، کرمان موتور و فردا موتور چهار شرکت خودروساز هستند که در دور جدید فعالیت سامانه یکپارچه حضور دارند.

 

۷ خودرو در پاییز عرضه می‌شوند

پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی، پژو ۲۰۷ با گیربکس اتوماتیک، دنا پلاس با گیربکس دستی، دنا پلاس با گیربکس دستی و موتور توربو شارژ، دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک و موتور توربو شارژ، سمند سورن پلاس دوگانه سوز و سمند سورن بنزینی با مولتی مدیا، هفت محصولی هستند که برای عرضه در آبان سال جاری در دسترس متقاضیان قرار دارد.

متقاضیانی که در دور اول فروش سامانه یکپارچه حضور یافتند و برای خودروهای یاد شده نام‌نویسی کردند و موعد تحویل خودروی آنها پاییز ۱۴۰۲ اعلام شده و پیامک واریز وجه دریافت کردند، می‌توانند نسبت به واریز پیش پرداخت خودروی درخواستی خود اقدام کرده تا در آبان ۱۴۰۲ آن را تحویل بگیرند.

آبی‌های جاده مخصوص مبلغ پیش پرداخت برای تحویل این خودروها را اعلام کرده و تاکید کردند مبلغ واریزی در نظر گرفته شده کمتر از ۵۰ درصد قیمت خودروهایی است که در صف واگذاری قرار دارند.

پیش‌پرداختی که متقاضیان باید پرداخت کنند

متقاضیان پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی باید حدود ۱۳۷ میلیون تومان به حساب ایران خودرو واریز کنند. پژو ۲۰۷ با گیربکس اتوماتیک نیز با پیش پرداختی حول و حوش ۱۶۷ میلیون تومان در دسترس ثبت نام کنندگان قرار دارد.

خودروساز ساکن کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص سه مدل دنا شامل دنا پلاس، دنا پلاس با گیربکس دستی و موتور توربو شارژ، دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک و موتور توریو شارژ را در پاییز امسال واگذار می کند. متقاضیانی که برای دنا پلاس نام‌نویسی کردند باید نزدیک به ۱۳۳ میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت به حساب اعلام شده ایران خودرویی ها واریز کنند.

پیش پرداخت دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس دستی نیز حدود ۱۸۴ میلیون تومان تیین شده است. همین خودرو با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک نیز با پیش پرداختی حول و حوش ۲۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در دسترس ثبت نام کنندگان قرار دارد.

سمند سورن پلاس دوگانه سوز با پیش پردخت نزدیک به ۱۴۹ میلیون تومانی و سمند سورن پلاس بنزینی همراه با مولتی مدیا نیز با پیش پرداخت حدود۱۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در دومین ماه از پاییز ۱۴۰۲ به متقاضیان واگذار می شود.

ایران خودرویی ها در اطلاعیه خود بازه زمانی که متقاضیان فرصت دارند تا پیش پرداخت خودروی ثبت نامی خود راو اریز کنند مشخص نکرده‌اند.

الباقی قیمت نیز براساس قیمت‌های روز تحویل محاسبه و به مشتریان اعلام می‌شود.

تجارت نیوز

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv