یک موی صاحب پیکان کهنه، می‌ارزد به تمام هتل‌های کیش
کد خبر: ۲۷۴۳۱۰
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار: 2023 March 18    -    ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰
bato-adv
bato-adv
ببیند کار به کجا رسیده است که راست راست در چشم مردم نگاه می‌کنند و می‌گویند اگر پول ندارید به کیش نیایید.

مصطفی داننده در عصر ایران نوشت: رئیس هیات مدیره جامعه هتل‌داران کیش گفته است:« در نوروز ۱۴۰۲ به مدت ۲۰ روز ورود خودروهای مستعمل بالاخص پراید و پیکان به کیش ممنوع خواهد بود. وقتی یک خانواده با خودرو به جزیره کیش سفر می‌کند و صندوق عقب خودرو آنها پر از مایحتاج ،گاز و پیکنیگ است و در چادر اقامت می‌کنند؛ و برای تامین هزینه بنزین و ادامه سفر به مسافرکشی در جزیره اقدام می‌کنند،نه تنها از سفر آنها کیش به منفعت نرسیده بلکه متضرر هم شده است.»

 
 
یک موی صاحب پیکان کهنه، می‌ارزد به تمام هتل‌های کیش

 خوشبختانه بعد از این مصاحبه عجیب و غریب سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش وارد میدان شد و گفت: «محدودیتی در نوع خودروهای ورودی به این جزیره در ایام نوروز وجود ندارد.»

 

واکنش سازمان منطقه آزاد کیش باعث نمی‌شود به راحتی از کنار رئیس هیات مدیره جامعه هتل‌داران این جزیره بگذریم و به گونه‌ای رفتار کنیم که انگار نه خانی آمده است و نه خانی رفته است.

به صورت بسیار روشن باید به  آقای مسیح‌اله صفا بگوییم ک یک موی صاجبان خودروهای کهنه‌ای مثل پراید و پیکان می‌ارزد به تمام هتل‌های چندستاره کیش.

اگر تنها یک سرپرست خانواده به خاطر این حرف‌های‌تان از فرزندانش خجالت کشیده باشد که وای به حال شما!

کسی که سال‌ها با عرق جبین و کد یمین در روزگاری که پول درآوردن از استخراج زغال سنگ  از دل معدن سخت‌تر است، توانسته برای خانواده خود یک وسیله  نقلیه دست و پا کند، بسیار محترم و عزیز است و باید تمام امکانات کشور دراختیارش قرار بگیرد آنهم بدون هیچ منتی.

پول نداشتن و یا داشتن ماشین قدیمی عیب نیست و هیچ کس نباید به خاطر داشتن یک پیکان یا پراید قدیمی خجالت بکشد.

ببیند کار به کجا رسیده است که راست راست در چشم مردم نگاه می‌کنند و می‌گویند اگر پول ندارید به کیش نیایید. مگر آنکه پراید یا پیکان دارد شهروند درجه دو این کشور است که برای سفر کردن باید از شما اجازه بگیرید؟

همین مردم اگر به هتل‌های به اصطلاح چند ستاره شما که فاصله بسیاری با استانداردهای جهانی هم دارند، نیایند، آن وقت شما چه کار می‌کنید؟ مگر نه اینکه همین مردم نان سفره رنگین شما را تامین می‌کنند؟ به جای اینکه به آنها احترام بگذارید، اینگونه آنها را خطاب قرار می‌دهید؟

به جای اینکه به گونه‌ای برنامه ریزی کنید که خانواده‌های کم بضاعت هم بتوانند از هتل‌های کیش استفاده کنند، تلاش می‌کنید که آمدن آنها را به بخشی از کشور خودشان ممنوع کنید.

کی به این میزان از وقاحت رسیدید؟ فکر کردید چون چند ساختمان بلند در کیش علم کردید و ماشین گران قیمت سوار شدید، می‌توانید به مردم امر و نهی کنید که کجا بروند و کجا نروند؟

اگر جای هتل‌داران کیش یا سراسر ایران بودم، قطعا از این رئیس اعلام برائت می‌کردم و آغوش خود را برای مردمی که در شرایط سخت این روزهای زندگی، عزم سفر می‌کنند باز می‌کردم و می‌گفتم بیایید که یک موی شما می‌ارزد به تمام هتل‌های ایران.

از قدیمی می‌گفتند که مردم به روی باز کسی به مهمانی می‌روند نه در باز آنها. پس بهتر است در روزگاری که توانایی جذب توریست‌های خارجی را نداریم حداقل از گردشگران داخلی استقبال و سعی کنیم لحظات خوبی برای آنها بسازیم.

bato-adv
bato-adv
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
1
12
از منتخبین دولت 20 درصدی چه توقعی دارید؟
معین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
0
11
آقای داننده سپاسگزارم از شما که الحق هرچه نوشتید بحق و درست نوشتید بازهم سپاس از شما و حیف از افرادی همچون ایشان که امور مملکت دست آنهاست
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
1
14
بچگی کرده نفهمیده دیگه...بیسوادی هم بد دردیه...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
0
9
ما پیکان سوارها اصلا هم ناراحت نیستیم چون از اول مهر گدایی با دهک بندی به پیشانی ماها زدند و برای چندر غاز یارانه دسته بندی طبقاتی کردند دیگه چرا ناراحت باشیم با وضع جدید تحصیل کردن برای قشر مرفه و طبقه اشرافی میباشد که خودشان بنیانگذار آن شدند اگر مردم از بودجه و ثروت های خدادادی در ایران حقی دارند چرا آبروی مردم را می‌برید و مورد تمسخر کشورهای همسایه خودمان می شوید کمی چشمتان را روی کشورهای همسایه هم باز کنید آنها هم از ایران پولدارتر نیستند ........!!!!!!!!
ناشناس
|
Canada
|
۰۳:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۸
0
3
هر که بامش بیش برفش بیشتر
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۸
1
5
آقای داننده
درو بر شرف و آزادگیت
که جانا سخن از دل ما ایرانیان گفتی
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv