واکنش رئیس فدراسیون شطرنج به کشف حجاب سارا خادم‌ الشریعه
کد خبر: ۲۶۶۶۸۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2022 December 29    -    ۰۸ دی ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۶
واکنش رئیس فدراسیون شطرنج به کشف حجاب سارا خادم‌ الشریعه: رئیس فدراسیون شطرنج در این خصوص؛ گفت: «این شطرنج‌باز به صورت آزاد و با هزینه شخصی در مسابقات سریع جهان که به میزبانی قزاقستان برگزار می‌شود حضور پیدا کرده است.»

واکنش رئیس فدراسیون شطرنج به کشف حجاب سارا خادم‌ الشریعه:

واکنش رئیس فدراسیون شطرنج به کشف حجاب سارا خادم‌ الشریعه:
رئیس فدراسیون شطرنج در این خصوص؛ گفت: «این شطرنج‌باز به صورت آزاد و با هزینه شخصی در مسابقات سریع جهان که به میزبانی قزاقستان برگزار می‌شود حضور پیدا کرده است.»

رئیس فدراسیون شطرنج به حضور بدون حجاب خادم‌الشریعه در مسابقات قزاقستان واکنش نشان داد.

اخیرا سارا خادم‌الشریعه، نفر اول شطرنج زنان ایران بدون حجاب در مسابقات قهرمانی جهان قزاقستان شرکت کرده است. تصاویری از او بدون حجاب در این مسابقات منتشر شده است. 

حسن تامینی رئیس فدراسیون شطرنج در این خصوص؛ گفت: «این شطرنج‌باز به صورت آزاد و با هزینه شخصی در مسابقات سریع جهان که به میزبانی قزاقستان برگزار می‌شود حضور پیدا کرده است.»

او افزود: «هر سال یکسری مسابقات در کشورهای مختلف برگزار می‌شود که شطرنج‌بازان به صورت آزاد در رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنند و بازیکنانی که از طریق فدراسیون اعزام می‌شوند مجوز شورای برون مرزی را دارند.

خادم‌الشریعه از طریق فدراسیون در این رقابت‌ها حضور نداشته و به صورت آزاد رفته و این اقدام را انجام داده است. انتظار نداشتیم که این شطرنج‌باز این اقدام را انجام دهد چون در مسابقات قبل با رعایت موازین شرکت کرده بود.»

عصرایران

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
1
6
موازین چیه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار