یک خواننده به سربازی رفت؛ ۳۰۰ نیرو مستقر شدند!
کد خبر: ۲۶۵۳۰۷
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: 2022 December 14    -    ۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۰
«جین» یکی از اعضای گروه معروف کُره‌ای «بی تی اس»‌ (BTS) خدمت سربازی اجباری کره جنوبی را آغاز می‌کند.

«جین» یکی از اعضای گروه معروف کُره‌ای «بی تی اس»‌ (BTS) خدمت سربازی اجباری کره جنوبی را آغاز می‌کند.

 

 

یک خواننده به سربازی رفت؛ ۳۰۰ نیرو مستقر شدند!

«کیم سوک جین»‌ که با نام هنری «جین»‌ شناخته می‌شود، به عنوان نخستین و بزرگ ترین عضو گروه «BTS»  دوره ۱۸ ماهه سربازی اجباری را از سه‌شنبه آغاز می‌کند.

 

 

حدود ۳۰۰ نفر از افراد نظامی،‌ پلیس و آتش‌نشان برای ایجاد امنیت در اطراف پادگان محل خدمت این خواننده که در منطقه یونچئون واقع است،‌ حضور داشتند و ده‌ها نفر از طرفداران این گروه نیز برای خداحافظی با «جین»‌ درحالی در سرما تجمع کردند که هواشناسی کره جنوبی بارش برف را برای امروز پیش‌بینی کرده است.

گروه «BTS»‌ در ماه اکتبر اعلام کردند برای سربازی اجباری نام‌نویسی خواهند کرد و «جین»‌ نخستین عضو از این گروه خواهد بود که دوره سربازی را آغاز می‌کند. اعضای این گروه قصد دارند پروژه‌های انفرادی را در پیش بگیرند و در سال ۲۰۲۵ پس از اتمام دوره خدمت هر هفت عضو،‌ به همدیگر ملحق شوند.

 

 

«جین»‌ که در چهارم دسامبر ۳۰ساله شد،‌ خدمت سربازی را بیش از زمان مجاز به تعویق انداخته بود. این خواننده پس از سپری کردن دوره پنج‌ماهه آموزشی در پادگان به یگانی که هنوز مشخص نیست اعزام خواهد شد.

شرکت «بیگ هیت میوزیک» که مدیریت برنامه‌های «BTS» را برعهده دارد پیش‌تر اعلام کرده بود که مراسم رسمی برای خداحافظی با «جین»‌ برگزار نخواهد شد و با توجه به مسائل امنیتی از طرفداران خواسته بود در اطراف پادگان تجمع نکنند.

 

 

مقام‌های کره جنوبی تمامی مردان ۱۸ تا ۲۸ساله که توانایی جسمی لازم داشته باشند را به سپری کردن خدمت سربازی حدودا دوساله ملزم می‌کند؛ البته این قانون مدت‌ها مورد انتقاد بوده است.

در سال ۲۰۱۹ اعلام شد که اعضای این گروه معروف می‌توانند خدمت سربازی را تا سن ۳۰سالگی به تعویق بیاندازند.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
France
|
۱۷:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۳
14
3
میمون بازی
ناشناس
|
Canada
|
۱۸:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۳
0
11
یکی از مسخره ترین قوانین همین سربازی برای مردان هست. البته اگه مسئولین درست اجراش کنن می تونه مفید باشه. به نظر من اول باید به تخصص اون کسی که قراره بره سربازی نگاه کنن. هر تخصصی که داشته باشه باید اون رو به جای بفرستن که همون کار رو انجام بده نه اینه بره تو پادگان و دو سال نگهبانی بده.
پاسخ ها
محمود
| |
۱۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۲۴
واقعا درست میگید. ببینن طرف در چه رشته ای درس خوانده و بنا به نیاز در دوره خدمت به جایی بفرستن که مفید واقع بشه نه فقط برای نگهبانی و یا بشه ور دست افسران دیگه که طرف رو بفرستن جارو بکشه یا خرید خانه جناب سرهنگ رو انجام بده. به خدا با زمان صد سال پیش هیچ فرقی نکرده سرباز رو فقط برای بیگاری جلوی دست خودشون میخوان.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار