مردی که این اخلاقو داره، هیچ وقت خیات نمیکنه
کد خبر: ۲۶۱۵۴۱
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: 2022 November 05    -    ۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱
اینکه بدانید همسرتان همیشه به شما وفادار است، حس خوشایندی برایتان فراهم می‌کند و زمانیکه هیچ نگرانی از خیانت در زندگی شما نباشد، تمام مسائل برای شما قابل حل خواهد بود. اگر دوست دارید به وفادار بودن شوهرتان، مطمئن‌تر شوید، بهتر است ویژگی‌هایی که روانشناسان در این زمینه مطرح می‌کنند را بهتر بشناسید.

مردی که این اخلاقو داره، هیچ وقت خیات نمیکنه (نمناک)

مردی که این اخلاقو داره، هیچ وقت خیات نمیکنه«تابناک با تو» - اگر همسرتان نشانه‌های مردان وفادار را دارد برای همیشه خیالتان راحت باشد که در زندگی مشترک شما هرگز خیانتی صورت نمیگیرد.

نشانه مردان وفادار؛ انسان‌هایی که هرگز خیانت نمیکنند

اینکه بدانید همسرتان همیشه به شما وفادار است، حس خوشایندی برایتان فراهم می‌کند و زمانیکه هیچ نگرانی از خیانت در زندگی شما نباشد، تمام مسائل برای شما قابل حل خواهد بود. اگر دوست دارید به وفادار بودن شوهرتان، مطمئن‌تر شوید، بهتر است ویژگی‌هایی که روانشناسان در این زمینه مطرح می‌کنند را بهتر بشناسید. اگر همسرتان مردی است که ویژگی‌های مطرح شده را دارد، پس نگران خیانت از سوی او نباشید.

از کل زندگی اش خبر دارید

مردی که همه زندگی اش برای شما واضح و روشن است و هیچ نقطه مبهمی در گذشته و حال او وجود ندارد پس فردی است که زندگی اش را شما را بر پایه رو راستی بنا نهاده است و بس.

مردی که این اخلاقو داره، هیچ وقت خیات نمیکنه

سپاسگزار شماست

زمانیکه شوهرتان متوجه محبت و زحمات شما در زندگی است و به وضوح از شما تشکر میکند، یعنی ارزش شما در ذهن و فکر او ثابت شده است و برایش همیشه این ارزش را خواهید داشت.

صادق است

به جرئت صداقت مهم‌ترین اصل پایداری زندگی مشترک است. اگر به صداقت شوهرتان ایمان دارید و میدانید که دروغی در کارش نیست، پس مطمئن باشید که او هرگز به شما خیانت نخواهد کرد.

راز نگفته‌ای میان شما وجود ندارد

شاید اولین پله‌های خیانت را، پنهانکاری می‌سازد و راه دور شدن از زندگی صادقانه را به طرفین نشان میدهد، اگر همسرتان تمام اسرارش را با شما در میان می‌گذارد پس مطمئن باشید که او هرگز به فکر خیانت و پشت کردن به شما نخواهد افتاد.

مردی که این اخلاقو داره، هیچ وقت خیات نمیکنه

به راحتی اعتراف میکند

در طول زندگی حتما برایتان پیش آمده است که بخواهید، حقیقت ماجرایی را از شوهرتان جویا شوید؛ اگر او در این شرایط به راحتی مسئله‌ای که وجود داشته است را فاش کرده و به اعتراف افتاده باشد پس همیشه با شما یکرنگ باقی خواهد ماند.

هیچ علائم غیرطبیعی در رفتارش وجود ندارد

از اولین علائم خیانت مردان، رفتار‌های غیرطبیعی است که دیگران را به شک می‌اندازد. زمانیکه همسر شما هیچ گونه رفتار و علائم غیرطبیعی در رفتار خود ندارد پس جایی برای نگرانی و شک نیست.

منبع: نمناک

برچسب ها: اخلاق ، خیانت ، مرد ، همسران
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
-
|
۱۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۴
2
10
درکل زنان موجوداتی پیچیده ای هستند تا زمانی که کار به کارش نداشته باشی با هات خوبه خدا اون روز را هیچ وقت نیاره زیر سرت مرد بلند بشه دیگه مرد بیچاره میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۴
4
8
یافت می نشود، آنم آرزوست.
ماهورا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۵
0
1
واقعنی دوسش داشته باشی نه ترحم و عادت و اجبار عرف

دلت هیچ جا نمیره حتی به زو :)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۶
0
1
عجب نشانه هایی !
از کرامات شیخ ما این بود
شیره خورد گفت شیرین بود
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار