طلا جهش خیره‌کننده‌ای را رقم زد
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۲۶۱۴۹۳
تاریخ انتشار: 2022 November 04    -    ۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۵
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
هر اونس طلا در بازارهای جهانی نزدیک به ۱۷ دلار گران شد.
هر اونس طلا در بازارهای جهانی نزدیک به ۱۷ دلار گران شد. هر اونس طلا در بازارهاب جهانی ۱۶ دلار و ۹۰ سنت گران شده‌است و هزار و ۶۴۶ دلار و ۹۵ سنت قیمت خورده است. این جهش خیره‌کننده قیمت طلا طی افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزور برای چهارمین بار متوالی اتفاق افتاد.
 
کمیته پیش بینی می کند که افزایش مستمر در محدوده هدف برای دستیابی به موضع سیاست پولی که به اندازه کافی محدود کننده باشد تا تورم را در طول زمان به ۲ درصد برگرداند، مناسب باشد. کمیته در تعیین سرعت افزایش های آتی در محدوده هدف، تشدید انباشته سیاست پولی، تأخیرهایی که سیاست پولی بر فعالیت اقتصادی و تورم و تحولات اقتصادی و مالی تأثیر می گذارد، در نظر می گیرد.
 
تحلیلگران و اقتصاددانان انتظار داشتند که فدرال رزرو در ماه دسامبر و تا اوایل سال ۲۰۲۳ از کاهش سرعت در چرخه انقباض خود خبر دهد. برخی از اقتصاددانان خاطرنشان می کنند که فدرال رزرو همچنان شاهد قدرت انعطاف پذیری و تورم بالا در اقتصاد است. فدرال رزرو موضع خود را تکرار کرد که متعهد است تورم را به هدف ۲ درصدی خود بازگرداند.
 

"شاخص‌های اخیر حاکی از رشد اندک در هزینه‌ها و تولید است. افزایش شغل در ماه‌های اخیر قوی بوده است و نرخ بیکاری پایین مانده است. تورم همچنان بالاست که منعکس‌کننده عدم تعادل عرضه و تقاضا مربوط به همه‌گیری، قیمت‌های بالاتر غذا و انرژی و فشارهای قیمتی گسترده تر است. کمیته به شدت به ریسک های تورمی توجه دارد.

خبرآنلاین

bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
bato-adv