شاهکار جدید تویوتا شما را حیرت‌زده می‌کند
کد خبر: ۲۵۲۸۳۴
تاریخ انتشار: 2022 August 05    -    ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۶
​تویوتا لندکروزر پرادو یکی از شاخص ترین محصولات مجموعه تویوتا است که در بازار ایران نیز طرفداران زیادی دارد.

تویوتا از نسخه ویژه پرادو بلک مات در ژاپن رونمایی کرد. این شاسی بلند محبوب که در جهان بویژه ایران طرفداران زیادی دارد اکنون میزبان نسخه ویژه بلک مات است که در بخش فنی تغییر خاصی نداشته اما شامل به روزرسانی جزئیات بدنه می شود. بخش هایی مانند جلوپنجره، مه شکن و هدلایت از جمله قسمت های مذکور هستند.

 
 

در نسخه بلک مات از رینگ های ۱۸ اینچی آلومینیومی ۶ پره جدید با رنگ مشکی مات نیز استفاده شده است.

نکته جالب در رابطه با این خودرو به امکان سفارش رنگ سفید آن مربوط می شود که برخلاف نام تریم مقداری عجیب و غریب به نظر می رسد.

در بخش پیشرانه از نمونه دیزل ۲.۸ لیتری با ۲۰۱ اسب بخار خروجی و یا نمونه بنزینی ۲.۷ لیتری با ۱۶۳ اسب بخار خروجی استفاده می شود. این دو تریم با جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک هماهنگ می شوند. این پیشرانه در میدان رقابت برترین خودروهای بلندقامت جهان به هیچ عنوان اعداد جالبی را به اشتراک نگذاشته اند!

پرادو محبوب در ۴ نسل

گفتنی است؛ تویوتا لندکروزر پرادو یکی از شاخص ترین محصولات مجموعه تویوتا است که در بازار ایران نیز طرفداران زیادی دارد. پرادو از سال 1984 با نسل اول خود معرفی شد و بدنبال آن؛ نسل دوم در سال 1990، نسل سوم 2002 و نسل چهارم در سال 2009 معرفی شدند. در نسل چهارم شاهد دو فیس لیفت مهم هستیم که ظاهری زیباتر و مدرن تر را برای پرادو همراه داشته اند.

شاهکار جدید تویوتا شما را حیرت‌زده می‌کند

 

 

شاهکار جدید تویوتا شما را حیرت‌زده می‌کند

عصرایران

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار