شخصیت شناسی براساس شکل ناخن های شما!
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۲۴۴۸۶۷
تعداد نظرات: ۷ نظر
تاریخ انتشار: 2022 May 15    -    ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۳
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
می‌توانید با مشاهده‌های ناخن‌هایتان اطلاعات زیادی راجع به شخصیتتان به دست آورید. کافی است به ناخن‌هایتان نگاه کنید و سعی کنید نزدیک‌ترین شکل را از تصویر انتخاب کنید. در ادامه بحث شخصیت شناسی بر اساس شکل ناخن تست‌هایی از این دست نکات کلی راجع به اشخاص مختلف را مطرح می‌کنند که این مورد نیز به نوبه خود جالب است.

شخصیت شناسی براساس شکل ناخن های شما!

شخصیت شناسی براساس شکل ناخن های شما!«تابناک با تو» - شخصیت شناسی از روی فرم و شکل ناخن‌های دست و پا را با هم در مقاله زیر میخوانیم. در اینجا انواع مختلف شکل ناخن را برای شما آورده ایم که میتواند شخصیت شما را لو دهد؛ و ویژگی‌های درونی شما را نشان دهد. در ادامه با ما همراه باشید.

شخصیت شناسی بر اساس شکل ناخن

می‌توانید با مشاهده‌های ناخن‌هایتان اطلاعات زیادی راجع به شخصیتتان به دست آورید. کافی است به ناخن‌هایتان نگاه کنید و سعی کنید نزدیک‌ترین شکل را از تصویر انتخاب کنید.

در ادامه بحث شخصیت شناسی بر اساس شکل ناخن تست‌هایی از این دست نکات کلی راجع به اشخاص مختلف را مطرح می‌کنند که این مورد نیز به نوبه خود جالب است.

شخصیت شناسی براساس شکل ناخن های شما!

اگر پس از مشاهده تصویر زیر موفق نشدید که دقیقا مدل ناخن خودتان را پیدا کنید، کافی است نزدیک‌ترین ساختار بین هشت مدل داده شده را انتخاب و مطلب مربوط به آن را بخوانید. قبل از هر چیز باید گفت که به اندازه تعداد افراد روی کره زمین، شخصیت متفاوت وجود دارد؛ بنابراین سعی شده تا همه شخصیت‌ها در این هشت مورد دسته‌بندی شود.

تست شخصیت شناسی بر اساس شکل ناخن؛ شما چه شخصیتی دارید؟!

از شکل‌های زیر شبیه‌ترین آن به ناخن خود را انتخاب کنید

۱- ناخن‌های بلند و مستطیلی

اگر این مدل ناخن را دارید پس خیلی خوش‌شانس هستید. افرادی که ناخن‌های بلند و مستطیلی دارند، کاملا اجتماعی بوده و می‌تواند با دیگران روابط خوبی را برقرار کنند. به این موارد تیزهوشی را نیز اضافه کنید.

شما از بودن در کنار دیگران لذت برده و می‌توانید خواسته‌های دیگران را نیز پیش‌بینی کنید. علاوه بر این، شما همیشه تلاش می‌کنید که مسائل را از ابعاد گوناگون بررسی کنید. به عبارت بهتر، اگر مشکلی پیش بیاید، شما تمام جنبه‌های آن در ابتدا بررسی کرده و راه‌حل ایده‌آل را برای آن انتخاب می‌کنید. اگر هم بحث سفر پیش بیاید، شما همیشه همه موارد را از قبل برنامه‌ریزی می‌کنید.

۲- شخصیت شناسی بر اساس شکل ناخن‌های پهن و عریض

از نظر شخصیتی کاملا منطقی هستید و همه چیز را ارزیابی می‌کنید. نسنجیده حرفی نمی‌زند و راهنمایی‌های شما برای دیگران ارزشمند است، به همین دلیل دیگران با دقت به حرف‌های شما گوشی می‌دهند. در ادامه بحث شخصیت شناسی بر اساس شکل ناخن شما همچنین قادرید به راحتی شخصیت دیگران را درک کنید و در خیلی از موارد به غریزه‌تان اعتماد می‌کنید.

ساختن چیز‌های جدید از مهم‌ترین ویژگی‌های شما است. شما برای مشاهده آثار خیلی از کار‌ها منتظر می‌مانید. در ضمن نباید میزان علاقه شما به آرامش و مفید بودن را نادیده گرفت. شما همیشه عاقلانه‌ترین راه‌حل را برای مسائل پیچیده در نظر می‌گیرید.

۳- شخصیت شناسی بر اساس شکل ناخن‌های کوتاه و گرد

احتمال آتشی‌مزاج بودن شما خیلی زیاد است، اما فراموش نکنید که ابتکار و خلاقیت در وجود شما موج می‌زند و استعداد‌هایی دارید که هنوز خودتان نمی‌دانید!

شما از زندگی خود کاملا راضی هستید و به همین دلیل دیگران از هم‌نشینی با شما خرسند هستند. نظر شما نسبت به دوستانتان به سادگی تغییر نمی‌کند و هر کاری از دستتان بربیاید برای عزیزانتان انجام می‌دهید. بیش از هر چیز باید گفت شما ماجراجو هستید و برای رسیدن به خواسته‌هایتان نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرید. برخی این خصوصیت شما را با لجبازی اشتباه می‌گیرند، اما این مسئله چیزی از میزان مصمم بودن شما نمی‌کاهد.

۴- شخصیت شناسی بر اساس شکل ناخن‌های کوتاه و جویده شده

شما از بس که ناخن‌های خود را می‌جوید، اندازه‌‎های آن‌ها نامتناسب شده است. البته نگران نباشید! این مسئله نشان می‌دهد که شما آدمی بسیار حساس و باهوش هستید.

در ادامه بحث شخصیت شناسی بر اساس شکل ناخن شما همواره در تلاشید که روابط خود با دوستان قدیمی‌تان را مستحکم کنید و از ایجاد روابط دوستی جدید هم هرگز جا نمی‌مانید. دائم یک چیز را زیر لب زمزمه می‌کنید: «از آن مترس که‌های و هوی دارد، از آن بترس که سر به تو دارد.» از نظر ظاهری نیز شما کاملا آرام به نظر می‌رسید، اما همیشه طغیانی از احساسات در وجود شما است. دوستانتان نیز شما را فردی راستگو می‌دانند. شما ترجیح می‌دهد که همیشه حقیقت را بگویید، حتی اگر تلخ باشد.

شخصیت شناسی براساس شکل ناخن های شما!

۵- شخصیت شناسی بر اساس شکل ناخن‌های بزرگ و مستطیلی شکل

شما فردی بسیار ارزشمند بوده و می‌توانید دیگران را به خوبی مدیریت کنید، زیرا کاملا مسئولیت‌پذیر هستید. اطرافیان در مورد چیز‌های مهم به شما اعتماد می‌کنند، زیرا اگر کاری به شما محول شود به بهترین شکل آن را انجام می‌دهید. شما با پشتکار زمان خود را صرف کاری می‌کنید، چرا که کار‌های بزرگ اصلا از شما دور نیست.

۶- شخصیت شناسی بر اساس شکل ناخن ناخن‌های مثلثی

در ادامه بحث شخصیت شناسی بر اساس شکل ناخن ترس و استرس توان غلبه کردن بر شما را ندارد، زیرا شما همیشه مصمم هستید که خواسته‌های اطرافیان را برآورده کنید. اگر کاری به شما محول شود، با انرژی تمام وقت خود را صرف آن می‌کنید. از نظر شغلی هم شما کاملا سخت‌کوش و آینده‌نگر هستید و نتیجه آن را همیشه در زندگی دیده‌اید.

۷، ۸ - ناخن‌های بیضی و یا بلند

بیضی بودن ناخن‌هایتان نشان از خلاقیت شما دارد. البته شانس هم همیشه با شما یار است. از جمله ویژگی‌های شما این است که همواره زیبایی را ستایش می‌کنید. دومین ویژگی شما آرام بودنتان است. برخی فکر می‌کنید که شما بیش از حد کار می‌کنید، اما آن‌ها نمی‌دانند که از کارتان لذت می‌برید.

شخصیت شناسی بر اساس شکل ناخن شما به نحوی است که از اتفاقات معمولی پرهیز می‌کنید و همیشه به دنبال راه‌حل‌هایی خاص و خلاقانه هستید. شعارتان نیز است که کار و تفریح و زندگی را نباید با هم ترکیب کرد. خستگی در زندگی شما اصلا معنایی ندارد، چرا که می‌دانید چگونه خوشحال باشید.

شخصیت شناسی براساس شکل ناخن های شما!

شخصیت شناسی بر اساس شکل ناخن ۱ بلند و مستطیلی

در ادامه بحث شخصیت شناسی بر اساس شکل ناخن این افراد با این شکل ناخن بسیار خوش شانس هستند. آدم‌های کاملا اجتماعی هستند. آدم‌های بسیار باهوشی هستند و به خوبی می‌توانند با اطرافیان ارتباط برقرار کنند. شما از اینکه با این مدل افراد همراه باشید احساس خوشایندی دارید. این افراد اگر مشکلی در کارشان پیش بیاید به راحتی و با فکر می‌توانند بهترین راه حل را پیدا کنند.

منبع: پرشین وی

bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
4
12
يعني واقعا روانشناسها نمي فهمند كه اين اراجيف غير علمي و مضحك است؟ واقعا احمقيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
5
11
من اصلا ناخن ندارم همش خوردم
پاسخ ها
Ariya
| |
۰۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۸
روانشناسا مگه این حرفارو زدن من خودم روانشناسم و ما همچین چیزهایی نداریم و اینجور مساعل علمی نیستن وبهشون میگن کوچه بازاری علمی نیستن
برای شما هم هست اگه دقت کنید بعدشم وقتی همرو خوردی برای چی اصلا میای تو سایت ؟
| |
۱۴:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۹
برای شما هم هست اگه دقت کنید بعدشم وقتی همرو خوردی برای چی اصلا میای تو سایت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۸
2
4
خیلی جذابه
نیلا
|
United States
|
۱۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۹
1
0
شکل ناخن من هیچ کدومشون نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۱
1
1
من سم دارم جای ناخن
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
bato-adv