درگیری ناظم مدرسه با همسایه خبرساز شد
کد خبر: ۲۴۴۷۵۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: 2022 May 13    -    ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۰
مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج با تائید استعفای خود اعلام کرد: به خاطر تکریم جایگاه معلم و به نشانه حمایت از معلم هتک حرمت شده یک مدرسه این ناحیه از سمت خود استعفا دادم.
 مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج با تائید استعفای خود اعلام کرد: به خاطر تکریم جایگاه معلم و به نشانه حمایت از معلم هتک حرمت شده یک مدرسه این ناحیه از سمت خود استعفا دادم.
 
مراد مالمیر گفت : در حمایت از همکار فرهنگی خود که توسط همسایه مدرسه مورد بی حرمتی قرار گرفت از سمت خود استعفا دادم.
 
وی ادامه داد: متن استعفا را شخصا به مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز تحویل داده است.
 
مالمیر بیان داشت: معلم جایگاه بالایی دارد و نباید اجازه دهیم حرمتش خدشه دار شود.
 
وی تصریح کرد: برای پیشگیری از تکرار رفتار ناشایست با معلم ضرورت دارد همه حمایت کنیم تا دیگرشاهد جسارت به معلم در جامعه نباشیم.
 
گفتنی‌ست متن استعفای مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج در فضای مجازی انتشار یافت.
 
«علی حجر گشت » مدیر کل آموزش و پرورش البرز نیز در این زمینه گفت: به دلیل حضور در شهرستان ساوجبلاغ هنوز متن استعفای مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج را مطالعه نکرده است.
 
وی افزود: فردا موضوع استعفای مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج مطالعه و مورد بررسی قرار می گیرد و در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد.
 
فریدون گودرزی معاون دبستان شیخ فضل الله نوری آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج ، هفته جاری توسط یکی از همسایگان مدرسه مورد بی حرمتی قرار گرفت که بلافاصله فرد ضارب از این معاون مدرسه و جامعه معلمان و فرهنگیان کشور عذرخواهی شد.
 
یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در تماس تلفنی با این فرهنگی هتک حرمت شده البرزی از وی دلجویی کرد ضمن آنکه آموزش و پرورش استان البرز از این فرهنگی تجلیل و دلجویی به عمل آورد.
 
این فرهنگی هتک حرمت شده البرزی در اقدامی شایستته از حق خود گذشت کرد اما گفته می شود موضوع به علت جنبه عمومی جرم در دست بررسی قضایی قرار دارد.
همشهری آنلاین
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۳
0
5
بنده دبیر سی سال خدمت هستم حرمت شغل معلمی و معلم را بخشنامه های واهی خود وزارت خانه شکست ، وقتی فقط برایشان قبولی تمامی دانش آموزان و نمودارهایی که باید الکی بالا باشند ،نتیجه اش این شد ،در خیلی از دبیرستان ها فقط از مدیر و معلم نمره های بالا میخواهند و دبیر هم هم مجبور هست برای اینکه سال بعد از مدرسه ی فعلی جابجایش نکنند فقط لیست پر میکند وبه تمامی بچه ها نمره می دهد و دانش آموز را مطالبه گر ترییت می کند اگر در سال بعد نمره ندهند طلبکار هم می شود و دبیر مربوطه بدهکار همه می شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
1
4
برخی مدیران مدارس همسایه آزارند. لازم نیست 400 دانش آموز هر صبح از ته حنجره فریاد بزنند چون نهایتا تا دو کوچه بغلی بیشتر نمی رود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۴
1
3
متاسفانه بعضی از این مدارس برای اهالی محل ویا خیابان ایجاد مزاحمت می کنند ووقتی که اعتراض می کنید مور بی احترامی مدیر ویا معاون مدرسه قرار می گیرید و اگر هم چیزی بگویید بلافاصله بر علیه شما شکایت کرده ومتاسفانه جو را بر علیه شما تغییر می دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار