دیدار احساسی خواننده معروف با معلمی که زندگی اش را زیر و رو کرد
کد خبر: ۲۲۹۱۹۹
تاریخ انتشار: 2021 November 27    -    ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
ادل، خواننده‌ی مشهور بریتانیایی، در یک اجرای ویژه‌ی تلویزیونی، با دیدن معلم قدیمی خود به گریه افتاد. او که بازگشت خود به انگلیس را با اجرایی قدرتمند برای یک شبکه‌ی تلویزیونی انگلیسی رقم زد، وقتی فهمید معلم قدیمی اش در مدرسه‌ای که در لندن می‌رفت در میان تماشاچیان این اجرا حضور دارد، احساسات بر او غلبه کرد.

دیدار احساسی ادل با معلمی که زندگی اش را زیر و رو کرد

دیدار احساسی ادل با معلمی که زندگی اش را زیر و رو کرد«تابناک با تو» - ادل، خواننده‌ی مشهور بریتانیایی، در یک اجرای ویژه‌ی تلویزیونی، با دیدن معلم قدیمی خود به گریه افتاد.

او که بازگشت خود به انگلیس را با اجرایی قدرتمند برای یک شبکه‌ی تلویزیونی انگلیسی رقم زد، وقتی فهمید معلم قدیمی اش در مدرسه‌ای که در لندن می‌رفت در میان تماشاچیان این اجرا حضور دارد، احساسات بر او غلبه کرد.

خانم معلم بعد از آن شاگرد قدیمی اش را غافلگیر کرد که ادل به، اما تامپسون، بازیگر مشهور بریتانیایی که او هم در این برنامه حضور داشت، گفت یکی از تأثیرگذارترین افراد زندگی اش، معلم مدرسه اش خانم مک دونالد بوده.

دیدار احساسی ادل با معلمی که زندگی اش را زیر و رو کرد

تامپسون از ادل پرسید: «سؤالم این است که وقتی بچه بودی آیا کسی بود که به نوعی حمایتگر یا الهام بخش تو باشد یا تو را از آزمون و خطا‌های زندگی حفظ کند و الهام بخش تو برای ادامه‌ی راهت باشد؟»

ادل گفت: «بله در مدرسه‌ی چستنات گروو معلمی داشتیم که ادبیات انگلیسی درس می‌داد. خانم مک دونالد. وقتی کلاس هشتم بودم از آنجا رفت. فقط یک سال شاگردش بودم، ولی مرا واقعاً به ادبیات علاقمند کرد. همیشه عاشق ادبیات انگلیسی بوده ام و حالا هم که لازم به گفتن نیست که ترانه می‌نویسم.»

او در ادامه گفت: «زن خیلی جالبی بود. خیلی جذاب و گیرا. کاری کرده بود که این درس واقعاً برایمان مهم شده بود و می‌دانستیم شاگردهایش برایش مهم اند.»

ادل همچنین خانم مک دونالد را زنی دوست داشتنی توصیف کرد که بسیار به او احساس نزدیکی می‌کردید و گفت که خود همیشه مشتاقانه منتظر کلاس‌های او بود.

بعد از آن تامپسون گفت خانم مک دونالد آنجا است و وقتی ادل معلم قدیمی اش را دید که از میان جمعیت به سوی او می‌آید اشک از چشمانش سرازیر شد.

خانم مک دونالد از سن بالا رفت و بعد از آنکه او و ادل برای لحظه‌ای یکدیگر را در آغوش کشیدند، به شاگرد قدیمی اش گفت: «ممنون که به یادم بودی.»

ادل در پاسخ گفت: «خدای من، شما واقعاً زندگی مرا تغییر دادید.»

دیدار احساسی ادل با معلمی که زندگی اش را زیر و رو کرد

دیدار احساسی ادل با معلمی که زندگی اش را زیر و رو کرد

دیدار احساسی ادل با معلمی که زندگی اش را زیر و رو کرد

ادل در مدرسه‌ی چستنات گروو زیست شناسی می‌خواند و بعد از آن در ۱۳ سالگی آنجا را به مقصد مدرسه هنر‌های نمایشی و فناوری بریت ترک کرد و از آنجا مسیر خود را به سمت ستاره شدن شکل داد.

ادل هفته‌ی گذشته چهارمین آلبوم استودیویی خود که طرفدارانش مدت‌ها منتظرش بودند را منتشر کرد، آلبومی که آن را نوعی سرود طلاق می‌دانند.

او این آلبوم را پس از جدایی از همسرش، سیمون کانکی، ضبط کرد که از او پسری ۹ ساله به نام آنجلو دارد.

ادل گفته امیدوار است آلبوم جدیدش که «۳۰» نام دارد به پسرش کمک کند تا بفهمد او دقیقاً به چه دلیل تصمیم به جدایی از پدرش گرفت.

منبع: روزیاتو

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر