تجارت وحشتناک جوان امریکایی از فروش استخوان انسان
کد خبر: ۲۲۵۵۱۸
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: 2021 October 17    -    ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۰
جان در نیویورک با باز کردن مغازه‌ای دست به فروش استخوان‌های انسان زده است، ولی نکته حایز اهمیت این است که تجارت او  پررونق شده است تا جایی که ماهیانه بین ۲۰ تا ۶۰ قطعه استخوان را با قیمت‌هایی بین ۲۰ تا ۶۰ هزار دلار می‌فروشد. به نظر می‌رسد ایده‌ی این پسرجوان رفته رفته بزرگتر می‌شود!

یک جوان آمریکایی استخوان‌های واقعی انسان را میفروشد

یک جوان آمریکایی استخوان‌های واقعی انسان را میفروشداختصاصی تابناک با تو؛ یک جوان آمریکایی به نام جان‌ بیچیا‌فیری که در نیویورک دانشجوی طراحی و دکوراسیون است، سر و صدای زیادی را در شبکه‌های فضای مجازی مخصوصا در تیک تاک به راه  انداخته است، تا جایی که تبدیل به یک ستاره در تیک تاک شده است. این جوان با فروختن استخوان‌ها و جمجمه های حقیقی انسان توجه همه را به خود جلب کرده است.

جان در نیویورک با باز کردن مغازه‌ای دست به فروش استخوانهای انسان زده است ولی نکته حایز اهمیت این است که تجارت او  پررونق شده است تا جایی که ماهیانه بین ۲۰ تا ۶۰ قطعه استخوان را با قیمت هایی بین ۲۰ تا ۶۰ هزار دلار می‌فروشد. به نظر میرسد ایده ی این پسرجوان رفته رفته بزرگتر می شود و اقبال عموم را  مخصوصا از سوی مردم شناسان  و دانشجویان و سازندگان لوازم تزیینی به دنبال خواهد داشت؛ او با رونق گرفتن کسب و کارش هشت نفر را نیز استخدام کرده است.

یک جوان آمریکایی استخوان‌های واقعی انسان را میفروشد

موفقیت این پسر جوان در فضای مجازی به حدی است که تاکنون نیم میلیون نفر دنبال کننده دارد، ولی خبرگزاری‌های آمریکایی انتقادات بسیاری را به سوی او نشانه گرفته‌اند و تجارت او را عملی غیر اخلاقی قلمداد می‌کنند، مخصوصا اینکه برخی از مشتریان از این استخوان ها برای لوازم تزیینی استفاده می کنند.

علاوه بر این، برخی جان را به سرقت استخوان‌های مردگان از قبرستان‌ها متهم کرده اند، ولی او  اقرار کرده که فروشندگان این استخوان ها از منبع تامین آنها به او چیزی نمی گویند.

در مقابل این انتقادات، جان از فعالیت و حرفه‌ی خود دفاع می کند و می‌گوید با فروش این استخوان ها به دانشجویان و محققان آنها را در اختیار پژوهش‌های علمی قرار می دهد؛ همانطور  که استخوان‌های طبیعی در ساخت وسایل تزیینی بهترند.

او گفت حتی این استخوان‌ها را به پلیس می‌فروشد تا بوی آن توسط سگ ها استشمام شود تا در عملیات پلیسی به کمک آیند.

اغلب ایالات آمریکا این تجارت را غیرقانونی نمی‌دانند و حتی در فضای مجازی رواج بسیاری تاکنون داشته است.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Ukraine
|
۱۳:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
2
12
حالا به جای اینکه زیر خاک بپوسه به یه دردی میخوره . بعضی ها میرن رو قبر گریه میکنن پول در میارن بعضی ها هم با فروش استخون مرده کاسبی میکنن
پاسخ ها
ناشناس
| |
۲۰:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
حالا به چه دردي ميخوره؟
ناشناس
| |
۲۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
اگه راست میگی بسپار بعد از مرگ باهات همین کارو بکنند یه عده ای به نوایی برسند اقلا
ناشناس
|
Canada
|
۱۷:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
0
3
ببینید انسانیت چقدر سقوط کرده که یک عده به بقایای همنوعشان هم رحم نمیکنند
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر