چیدمان اتاق مهمان چگونه باشد
کد خبر: ۲۱۹۳۶۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2021 August 11    -    ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
دکوراسیون اتاق مهمان در دکوراسیون منزل باید خاص و دعوت کننده باشد. با ایجاد تغییرات بعد از همه گیری کرونا در برخی خانواده‌ها داشتن مهمان موضوعی است که از تعاملات خانواده‌ها حذف شده، اما در برخی دیگر زندگی شکل دیگری به خود گرفت و دو یا سه خانواده‌ی بسیار نزدیک زمان قرنطینه را بعد از اطمینان از سلامتی در کنار هم گذراندند.

نکاتی برای دکوراسیون اتاق مهمان

نکاتی برای دکوراسیون اتاق مهمان«تابناک با تو» - دکوراسیون اتاق مهمان در دکوراسیون منزل باید خاص و دعوت کننده باشد. با ایجاد تغییرات بعد از همه گیری کرونا در برخی خانواده‌ها داشتن مهمان موضوعی است که از تعاملات خانواده‌ها حذف شده، اما در برخی دیگر زندگی شکل دیگری به خود گرفت و دو یا سه خانواده‌ی بسیار نزدیک زمان قرنطینه را بعد از اطمینان از سلامتی در کنار هم گذراندند تا تنهایی را کمتر احساس کنند و بتوانند مطمئن‌تر و به دور از افسردگی در خانه سلامت بمانند. با خوشبینی وضعیت دنیا همینطور نخواهد ماند و در طول سال در شرایط کاملا عادی آینده مطمئناً چند مهمان را با خیالی آسوده در خانه خود خواهید پذیرفت؛ بنابراین، داشتن یک اتاق ایده آل مهمان برای میزبانی خوب ضروری است.

ممکن است یک اتاق اضافی داشته باشید که فقط به مهمان اختصاص داده شده است یا شاید اتاقی که از آن به عنوان دفتر کار خانگی یا اتاق بازی استفاده می‌کنید و دوست دارید وقتی شخصی به دیدار شما می‌آید و در مواقع لزوم ان اتاق را به مهمان اختصاص دهید حتی ممکن است به دلیل مهمان‌های زیاد و تغییر سبک زندگی ممکن است به فکر بازسازی خانه باشید تا اتاق مهمان را به حوزه‌های منزل اضافه کنید.

در هر شرایطی که باشید، قصد ما از این مقاله این است که به شما کمک کنیم، از طریق چند نکته ساده، یک میزبان عالی با یک اتاق مهمان زیبا و چند منظوره باشید با ما همراه باشید…..

فضا‌های چند منظوره

نکاتی برای دکوراسیون اتاق مهمان

امروزه زندگی در خانه‌ها یا آپارتمان‌های کوچک به طور فزاینده‌ای متداول شده اند بنابراین، داشتن یک اتاق اختصاصی برای مهمانان در همه خانه‌های امروزی غیرممکن است، اما این نکات را به یاد داشته باشید….

اتاق مهمان متعلق به شما نیست!

نکاتی برای دکوراسیون اتاق مهمان

اگر بخواهیم اتاقی را به عنوان اتاق مهمان در نظر بگیریم، باید همان ابتدا خیلی واضح این را بدانید که این اتاق شما نخواهد بود، حتی اگر در خانه شما باشد.

نکاتی برای دکوراسیون اتاق مهمان

از طرف دیگر، به این فکر کنید که اگر میهمان بودید دوست داشتید چه احساسی داشته باشید. بر این اساس، عناصری را که باید در نظر بگیرید، تجزیه و تحلیل کنید تا اقامت مهمانان شما راحت‌تر باشد طوری که گویی در منزل خودشان هستند.

اتاق مهمان هتل هم نیست!

نکاتی برای دکوراسیون اتاق مهمان

اگرچه دکوراسیون اتاق مهمان خنثی است، اما می‌توانید شخصیت و استایل خود را از طریق عناصر تزئینی کوچک، و انتخاب رنگ یا ملحفه نشان دهید و یک فضای گرم و صمیمی ایجاد کنید.

عناصر ضروری در اتاق مهمان

نکاتی برای دکوراسیون اتاق مهمان

عناصر خاصی وجود دارد که نمی‌توان از آن‌ها را در اتاق مهمان چشم پوشی کرد، زیرا اتاق را را کاربردی می‌کند. هنگام انتخاب مبلمان، باید گزینه‌های فضایی خود را بررسی کنید اگر در طول سال مهمان‌های زیادی دارید یا تعداد کمی را به خانه دعوت میکنید.

برای داشتن اتاق مهمان با دو انتخاب اصلی مواجه هستید:

اتاق اختصاصی برای مهمان

داشتن اتاق مهمانی که فقط برای پذیرایی از مهمانان در نظر گرفته شده است که در این صورت فضای بیشتری برای مانور در هنگام تزئین و آماده سازی این فضا می‌دهد. در این مورد، در صورت عدم محدودیت در متراژ بهتر است که یک تخت دو نفره انتخاب کنید تا مهمانان شما فضای راحت تری را تجربه کنند.

از طرف دیگر، سیستم ذخیره سازی و کمد‌ها در اتاق خواب‌ها بسیار مهم هستند، اما به طور خاص در اتاق مهمان‌ها نیز این موضوع بسیار مهم است. همه می‌دانیم که باز و بسته کردن چمدان برای بیرون آوردن تک تک وسایل هر بار چقدر سخت و عذاب آور است؛ بنابراین، از آنجا که این اتاق منحصر به فرد برای مهمانان است از آن استفاده کنید و یک کمد بزرگ را در نظر بگیرید. به علاوه، این کمد برای نگهداری ملحفه‌ها و وسایل اضافی نیز میتواند استفاده شود.

اتاق مهمان اشتراکی و چندمنظوره

نکاتی برای دکوراسیون اتاق مهمان

در اتاق مهمان اشتراکی اگر محل استراحت مهمانان را با دفتر کار یا مکانی که کودکان در آن درس می‌خوانند یا بازی می‌کنند مشترک در نظر بگیرید، هر متر از فضا مهم است. در این مورد، بهتر است که یک مبل تختخواب شو انتخاب کنید. به این ترتیب در فضا صرفه جویی می‌کنید و از فضا به صورت چندمنظوره استفاده می‌کنید.

در مورد ذخیره سازی نیز مهم است که کمد‌ها کاربردی باشند و به شما کمک کنند تا وسایل مهمانان را جدا از وسایل خود نگهداری کنید.

استفاده از قفسه‌ها و سبد‌های حصیری یا باکس‌ها به شما کمک می‌کنند تا فضا را مرتب‌تر نگه دارید.

جزئیات نهایی

نکاتی برای دکوراسیون اتاق مهمان

برای اینکه دکوراسیون اتاق مهمان کاملاً دنج باشد می‌توانید از عناصری مانند گل یا شمع استفاده کنید. قرار دادن یک پارچ آب و چند لیوان نیز میزبانی شما را بهتر نشان می‌دهد.

در نهایت، فراموش نکنید که یک پتو اضافی بگذارید تا با شرایط بدنی افراد مختلف سازگار باشد.

نتیجه

نکته کلیدی داشتن یک اتاق مهمان خوب این است که از نقطه شروع خوب فکر کنید. چه وسایلی دارید؟ یک اتاق اختصاصی برای مهمانان؟ یا اتاق کاری که بتوانید از آن برای میزبانی از مهمانان خود استفاده کنید؟ بر این اساس، آن اتاق را با امکانات خود سازگار کنید.

اگر در فکر انجام اصلاحاتی هستید که شامل اتاق مهمان شود، امکان ساخت یک سوئیت را در نظر بگیرید. یعنی اتاق حمام مخصوص به خود را داشته باشد این کار راحتی و آسایش بیشتری را برای مهمانان شما به ارمغان می‌آورد.

منبع: دکوبوم

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
-
|
۱۹:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۲۰
0
0
هی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر