ماجرای فوتبال مختلط در فیلیمو چه بود؟
کد خبر: ۲۱۵۱۹۸
تاریخ انتشار: 2021 June 23    -    ۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
محمد جواد شکوری مقدم، مدیر عامل هلدینک صبا ایده در رابطه با ساخت و انتشار برنامه‌ای با ایده فوتبال مختلط از پلتفرم فیلیمو واکنش نشان داد.

محمد جواد شکوری مقدم،‌مدیر عامل هلدینک صبا ایده در رابطه با ساخت و انتشار برنامه‌ای با ایده فوتبال مختلط از پلتفرم فیلیمو واکنش نشان داد. او در صفحه شخصی‌اش نوشت:«این تیغ نظارت دوگانه که روی vodهاست روی کانال‌های دروغ پردازی نیست!

آقایان قرار نیست جلوی تهمت زدن رو بگیرید؟این بار فوتبال مختلط و فیلیمو؟ خسته نشدید؟

دوسال است متمرکز و منسجم بااخبار دروغی برای شبکه نمایش خانگی بولتن سازی می‌کنید.
معنی مانع زدایی تولیدرا اینگونه فهمیدید؟»

اخیرا یکی از کانال‌هایی که مدعی انتشار اخبار پشت پرده است در خبری مدعی ساخت برنامه‌ای شامل فوتبال مختلط زن و مرد در فیلیمو برای پخش شده بود. در این خبر که بعدا در رسانه‌های مجازی بازنشر شد آمده بود:«مدیران یکی از پلت‌فرم‌ها اخیرا با سازندگان برنامه «شوتبال» برای ساختن برنامه‌ای با حضور ورزشکاران و سلبریتی‌های مرد و زن به صورت مختلط گفت‌و‌گو داشته‌اند.

پس از آنکه شورای نظارت بر عملکرد صدا و سیما در گزارش سالیانه خود این برنامه را تابوشکن‌ترین برنامه سال گذشته سیما معرفی کرد، سازندگان این برنامه مشغول مذاکره با فیلیمو برای ساختن برنامه‌ی مشابه با شوتبال با حضور مشترک زنان و مردان ورزشکار هستند. در فصل آخر مسابقه شوتبال حاضران بازی‌ها را به صورت مختلط برگزار کردند و این برنامه در پی عادی سازی مسابقه زنان و مردان بود.

شرکت کنندگان در شوتبال ورزشکاران زن پرحاشیه‌ای چون بهاره نصیری(فوتبالیست)، سوگل عرب (فوتبالیست)، الهام فرهمند(فوتبالیست)، مائده گچ‌برزاده(بازیگر)، مریم طوسی و الناز کمپانی(دومیدانی کار) بودند که همواره تصاویر هنجارشکنانه‌ای از خود با لباس ورزشی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده‌اند. اجرای مسابقات را دو مجری پرحاشیه سیما حامد آهنگی (کمدین) و مبنیا نصیری بر عهده داشتند.»

با پیگیری‌های ما مشخص شد این خبر از اساس کذب بوده و ظاهرا برای فشار بر VODهای رقیب صدا و سیما ساخته شده است.

ماجرای فوتبال مختلط در فیلیمو چه بود؟

برترین ها

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار