انتشار اولین تصویر از کنت برانا در نقش جانسون
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۲۰۵۰۹۳
تاریخ انتشار: 2021 February 27    -    ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۲
bato-adv
bato-adv
نخستین تصویر از کنت برانا در نقش بوریس جانسون در مجموعه درام عنوان «جزیره مقتدر» به کارگردانی و نویسندگی مایکل وینترباتم منتشر شد
نخستین تصویر از کنت برانا در نقش بوریس جانسون در مجموعه درام عنوان «جزیره مقتدر» به کارگردانی و نویسندگی مایکل وینترباتم منتشر شد.
 
انتشار اولین تصویر از کنت برانا در نقش جانسون
 
این مجموعه با موضوع سیاست دولت بریتانیا در ابتدای همه گیری ویروس کرونا  در پنج قسمت ساخته می‌شود.
رویدادهای پیرامون بوریس جانسون و دولت او را در مواجهه با موج اول پاندمی را شکل بدهد. جانسون اواخر مارس به دلیل ابتلا به کرونا بیش از یک هفته در بیمارستان بستری شد و چند روز را هم در بخش مراقبت‌های ویژه (آی‌سی‌یو) گذراند.
 
مشاور بخش سیاسی روزنامه ساندی تایمز مشاور این پروژه است و فیلمبرداری آغاز شده. قرار است این سریال در شبکه اسکای در پاییز ۲۰۲۲ به نمایش درآید.
 
هچنین گفته شده این سریال بر اساس مدارک دست اول درباره اعضای دولت، وزارت بهداشت، گروه مشاوران علمی موارد اورژانسی و بیمارستان‌ها در سراسر کشور شکل می‌گیرد.
 
کنت برانا 60 ساله تاکنون برای بازی در نقش‌ شخصیت های شکسپیری مانند هملت درتئاتر شهرت دارد و در سینما  فیلمهایی چون «قتل در قطار سریع السیر» براساس کتاب مشهور آگاتا کریستی را کارگردانی و نقش هرکول پوآرو را در این فیلم ایفا کرده است.
دنیای تصویر آنلاین
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر