دستگیری مرد هروئین‌خوار در بیمارستان لقمان
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۹۷۳۵۷
تاریخ انتشار: 2020 December 01    -    ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت از دستگیری مردی خبر داد که ۸۵۰ گرم هروئین را بلعیده بود.

سرهنگ سید فتاح موسوی در این باره گفت: به دنبال مراجعه مردی به بیمارستان لقمان حکیم که دارای علائم دل درد شدید بود، این فرد وارد پروسه تشخیص قرارگرفت که درجریان آن بسته‌های مشکوکی در معده او مورد شناسایی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تیم درمان در بررسی‌های بعدی متوجه شد که این بسته‌ها حاوی مواد مخدراست، گفت: در همین راستا نیز موضوع به یگان انتظامی حاضر در بیمارستان اعلام شد و همزمان بیمار نیز که حال وخیمی داشت به اتاق عمل منتقل شد که در جریان آن چندین بسته موادمخدر که حاوی مجموعا ۸۵۰ گرم مخدر هروئین بود ازمعده این فرد خارج شد.

موسوی با اشاره به بازگشت این فرد به حالت عادی و بهبودی نسبی وی در بیمارستان گفت: ماموران در تحقیقات اولیه از این فرد متوجه شدند که او با همدستی یکی از دوستانش مواد مخدر را تهیه کرده و سعی در قاچاق آن به وسیله بلع داشته که ناگهان ازهوش رفته و در بیمارستان به هوش آمده است.

فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت با بیان اینکه متهم پس از مداوا بازداشت شد، گفت: برای این فرد پرونده‌ای تشکیل و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. همچنین تحقیقات تکمیلی نیز در این خصوص در حال انجام است.

ایسنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر