دور دور ببر غول پیکر با ماشین لاکچری بچه پولدار+عکس
کد خبر: ۱۰۷۸۲۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2018 May 02    -    ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

دور دور ببر غول پیکر با ماشین لاکچری بچه پولدار+عکس

مرد جوان روس مثل همیشه با خودروی لوکس و گرانقیمتش در جاده خود نمایی می‌کند، از قرار معلوم این بار رانندگی او با دفعات پیش متفاوت است چرا که داخل خودروی لوکسش ببر غول پیکری دارد و می‌گوید:آیا او زیبا نیست؟ راننده پنجره را پایین میکشد تا ببر بزرگی که در یک صندلی عقب نشسته را مشاهده کند. مرد جوان روسی خیریز زاپیرو که پست هایش مشهور است در خودرو لاکچری ایکس فور خود به یک ببر سوار میکند.

راننده که یک ببر بالغ را به عنوان مسافر غیر معمول سوار خودرو کرده با افتخار فیلمش را نشان میدهد دوستان همانطور که ماشینشان را نزدیک ماشین او میکنند از وی میپرسند که چه کار میکنی؟ مرد جوان پنجره برقی اتوموبیل را پایین میکشد و میگوید:دوستم را برای ماشین سواری آورده ام و در همین حال از دوستش میپرسد:او خوشگل است؟

دور دور ببر غول پیکر با ماشین لاکچری بچه پولدار+عکس

سپس پنجره‌ی عقب را پایین میکشد و میگوید:خودت نگاه کن بچه گربه‌ی من را دوست داری؟
بعد در حالی که ببر از پنجره به بیرون نگاه میکند آن‌ها میخندند و بعد فریاد میزند:بله او جذاب است درست میگویی برویم یک دوری بزنیم.

ویدیو منتشر شده خیزیو در عرض چند ساعت ۱.۳ میلیون بازدید داشته است، البته گفتنی است که او یکی از کاربران مشهور یوتیوب در رابطه با انتشار ویدئو‌های جذاب است که می‌توان گفت: ویدیو‌های اخیر او نمایش یک خرس بزرگ قهوه‌ای در صندلی جلوی ماشینش است که در یک مکان ناشناس در روسیه به فیلمبردار میگوید که خرس موسانیا نامیده میشود.

او خرس را بغل میکند و از فیلم بردار میخواهد که در جهات مختلف ماشین از ائ فیلم بگیرد، در آن زمان بازدیدکنندگان ویدئو به او گفتند که به دلیل رانندگی در کنار یک خرس یک بلاگر دیوانه است.

دور دور ببر غول پیکر با ماشین لاکچری بچه پولدار+عکس

نمناک

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۳
0
1
پول زیاد دردسر ساز است.
آخرین اخبار