دستگیری ۱۳ نفر گلدکوئیستی در شمال تهران
کد خبر: ۱۰۰۴۹۲
تاریخ انتشار: 2018 February 13    -    ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۰
bato-adv
bato-adv
سردار حسین رحیمی با اشاره به طرح اخیر پلیس در موضوع مبارزه با سارقان حرفه‌ای پایتخت اظهار کرد: این طرح که با محوریت پلیس آگاهی تهران بزرگ به اجرا درآمد، بیش از دو هفته کار اطلاعاتی و شناسایی این سارقان را به همراه داشت و همکاران ما توانستند در این مرحله از اجرای طرح باند‌های بزرگ سرقت را شناسایی و منهدم کنند.

وی افزود: در این عملیات ۱۰ باند سرقت به عنف، زورگیری، کیف قاپی و ... منهدم و ۴۰ نفر دستگیر شدند علاوه بر آن ۳۶ سارق منزل و اماکن نیز که در قالب ۹ باند فعالیت داشتند شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس پلیس تهران اضافه کرد: همچنین سه باند جعل و کلاهبرداری متشکل از ۱۷ نفر کلاهبردار جاعل منهدم شد و در مجموع همکاران ما موفق به ضربه زدن به ۲۹ باند سرقت شدند.

سردار رحیمی با اشاره به دستگیری محکومین متواری در حاشیه این طرح گفت: در این طرح ۱۷ نفر از محکومین متواری که مدت‌ها بود یا از زندان فرار کرده و یا مرخصی گرفته بودند به زندان بازنگشته بودند را دستگیر کنند.

کشف ۹۰۰ گوشی موبایل قاچاق از یک باند سه نفره

وی در ادامه تشریح دستاورد‌های طرح اخیر پلیس در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، گفت: در این طرح چندین محموله بزرگ کالای قاچاق شامل پوشاک، دارو‌های بدنسازی، سی دی خام، سیگار، کفش، لوازم خانگی و برنج کشف شد که برآورد‌های اولیه حاکی از ارزش بیش از ۶ میلیارد تومانی این محموله‌هاست.

رئیس پلیس تهران خاطرنشان کرد: همچنین همکاران ما موفق شدند یک باند حرفه‌ای قاچاق تلفن همراه به داخل کشور را منهدم کنند. حدود ۹۰۰ تلفن همراه قاچاق که از مبادی جنوبی کشور وارد شده بود کشف و ضبط شد.

دستگیری ۱۳ نفر گلدکوئیستی در شمال تهران

سردار رحیمی در ادامه سخنانش با اشاره به برخورد پلیس با فعالیت شرکت‌های هرمی گفت: در این مرحله اعضای یک باند از شرکت گولدکوئیست که به صورت هرمی فعالیت داشته و تعداد زیادی از مردم را با وعده استخدامی جذب شاخه‌های خود کرده بودند شناسایی شدند. وی اضافه کرد: ۱۳ نفر دستگیر شده در این باند در مناطق شمالی مدت‌ها فعالیت داشتند و تعداد زیادی از مردم را با وعده‌های دروغین فریب داده بودند. 
تسنیم
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv