جواب منفی به پسر عاشق، جنایت آفرید
کد خبر: ۳۱۸۴۰۶
تاریخ انتشار: 2024 July 09    -    ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۰

جواب منفی به پسر عاشق، جنایت آفرید

پسر جوان بعد از آنکه از پدر دختر مورد علاقه‌اش جواب منفی شنید، در جنایتی هولناک او را با ضربات چاقو به قتل رساند.
پسر جوان بعد از آنکه از پدر دختر مورد علاقه‌اش جواب منفی شنید، در جنایتی هولناک او را با ضربات چاقو به قتل رساند.
 
شامگاه یکشنبه به پلیس شیراز خبر رسید، مردی که ساعتی قبل بر اثر اصابت ضربات چاقو در خانه‌اش به‌شدت مجروح شده بود بعد از انتقال به بیمارستان جانش را از دست داده است.
 
آنطور که نزدیکان این مرد می‌گفتند، مهاجمان 3نفر بوده‌اند که یکی از آنها خواستگار دختر مقتول بوده‌است. در این شرایط بود که تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی دراین‌باره آغاز شد.
 
شواهد حاکی از این بود که عامل جنایت جوانی 20ساله‌ است که از مدتی قبل به دختر مقتول علاقه‌مند شده و بارها به خواستگاری‌اش رفته؛ اما جواب رد شنیده‌است. شنیدن پاسخ منفی باعث شد او در اقدامی جنون‌آمیز همراه با 2نفر از دوستانش که 18 و 20ساله بودند برای انتقام‌جویی راهی خانه پدری دختر شود.
 
 
3جوان بعد از آنکه وارد این خانه در روستای کفترک شیراز شدند، با پدر دختر جوان درگیر شدند و خواستگار خشمگین با ضربات چاقو مرد جوان را مجروح کرد و با همدستانش گریخت.
 
هرچند این مرد دقایقی بعد به بیمارستان منتقل شد، شدت جراحاتش به حدی بود که جانش را از دست داد. سرهنگ اسماعیل زراعتیان، فرمانده انتظامی شیراز دراین‌باره گفت: با تلاش مأموران انتظامی، متهم‌به‌قتل و همدستانش،آنها شناسایی و در عملیاتی منسجم دستگیر شدند.
 
به‌گفته او، هم‌اکنون متهمان با قرار قانونی در بازداشت به سر می‌برند و تحقیقات تکمیلی دراین‌باره ادامه دارد.

 

جام جم

آخرین اخبار