وضعیت وخیم خواننده معروف و تشنج کردن ناگهانی
کد خبر: ۳۱۷۷۵۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2024 July 02    -    ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۰

وضعیت وخیم خواننده معروف و تشنج کردن ناگهانی

سلن دیون که اضطراب و ناراحتی در چهره اش دیده می‌شود، اسپری بینی را که معمولاً برای درمان اثرات تشنج‌های خوشه‌ای در مبتلایان به SPS استفاده می‌شود، دریافت می‌کند. بیماری دیون که اکنون ۵۶ سال دارد، در سال ۲۰۲۲ تشخیص داده شد. این اختلال حرکتی خودایمنی نادر باعث سفتی عضلات و اسپاسم‌های غیرقابل کنترل می‌شود.

وضعیت وخیم خواننده معروف و تشنج کردن ناگهانی

«تابناک با تو» - سلن دیون که اضطراب و ناراحتی در چهره اش دیده می‌شود، اسپری بینی را که معمولاً برای درمان اثرات تشنج‌های خوشه‌ای در مبتلایان به SPS استفاده می‌شود، دریافت می‌کند. بیماری دیون که اکنون ۵۶ سال دارد، در سال ۲۰۲۲ تشخیص داده شد. این اختلال حرکتی خودایمنی نادر باعث سفتی عضلات و اسپاسم‌های غیرقابل کنترل می‌شود.

مبارزات او با این اختلال در مستند جدید آمازون پرایم با عنوان «من سلین دیون هستم» به تصویر کشیده شده که نگاهی دلخراش به زندگی روزمره این سوپراستار دارد که با SPS و علائم ناتوان‌کننده آن دست و پنجه نرم می‌کند.

در کلیپ جدیدی که قبل از انتشار این مستند در تاریخ ۲۵ ژوئن به اشتراک گذاشته شده، دیون در حالی دیده می‌شود که بدنش در طول یک مشاوره پزشکی به حالت «بحرانی» می‌رود.

این خواننده با حالت درمانده‌ای نگاه می‌کند، در حالی که پزشکان به آرامی او را در وضعیت راحتی قرار می‌دهند و علائم حیاتی اش را بررسی می‌کنند.

در همین حال، پا‌های برهنه دیون همچنان در حالت اسپاسم باقی می‌مانند و او با اثرات ناتوان‌کننده این بیماری نادر مبارزه می‌کند.

وضعیت وخیم خواننده معروف و تشنج کردن ناگهانی

دیون پس از دریافت کمک از سوی متخصصان، در نهایت قادر به نشستن می‌شود و خود را در یک پتو می‌پیچد و از اینکه در برابر دوربین‌ها کنترل خود را از دست داده، احساس خجالت می‌کند. او رو به دوربین می‌گوید:

هر بار که چنین اتفاقی می‌افتد، از اینکه نمی‌توانم خودم را کنترل کنم، احساس خجالت دارم.

دیون در حالی که احساساتی می‌شود و اشک می‌ریزد، اعتراف می‌کند که هنوز امید دارد در آینده به صحنه خوانندگی بازگردد.

من هنوز خودم را در حال رقصیدن و آواز خواندن تصور می‌کنم. اگر نتوانم بدوم، راه می‌روم. اگر نتوانم راه بروم، می‌خزم. اما متوقف نمی‌شوم. متوقف نمی‌شوم.

روزیاتو

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Canada
|
۱۵:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۲
5
64
ارزوی سلامتی برای این خواننده مردمی
آخرین اخبار