نوستراداموس جدید هم پیش‌بینی کرد
کد خبر: ۳۱۶۷۴۲
تاریخ انتشار: 2024 June 21    -    ۰۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۵

نوستراداموس جدید هم پیش‌بینی کرد

 یک اخترشناس هندی با جسارات تاریخ شروع جنگ جهانی سوم را اعلام کرده و پیش بینی می کند که این جنگ می تواند طی چند روز آینده آغاز شود.
 یک اخترشناس هندی با جسارات تاریخ شروع جنگ جهانی سوم را اعلام کرده و پیش بینی می کند که این جنگ می تواند طی چند روز آینده آغاز شود.
 
نوستراداموس جدید هم پیش‌بینی کرد
 
"کوشال کومار" معروف به نوسترداموس جدید ادعا کرده که جنگ جهانی سوم می‌تواند از ۱۸ ژوئن(۲۹ خرداد) ۲۰۲۴ آغاز شود. کومار در گفتگو با "دیلی استار" گفته است:" اکنون سه شنبه ۱۸ ژوئن ۲۰۲۴ قوی‌ترین محرک سیاره‌ای برای تحریک آغاز جنگ جهانی سوم است اگرچه ممکن است ۱۰ و ۲۹ ژوئن(۲۱ خرداد و ۹ تیر) نیز در این باره حرفی برای گفتن داشته باشند". کومار به درگیری‌های مختلف بین المللی به عنوان نشانه‌ای از درگیری قریب الوقوع جهانی اشاره کرد. او با ابراز نگرانی هشدار داده است:"ممکن است در اینجا مشاهده شود که هشدار پیش بینی برای مراقبت بهتر و استراتژی مناسب شامل تفسیر دقیق و جدی از تاثیرات سیاره‌ای است در حالی که خطا یا لغزش ناخواسته را نمی‌توان به طور کامل رد کرد".
 
به گزارش فرارو به نقل از دیلی میل، کومار در ابتدا این پیش بینی را در ماه مه انجام داد با این وجود، تاریخ پیش بینی قبلی او اشتباه از آب درآمد. او پیش از این ۱۰ ژوئن را به عنوان تاریخ آغاز جنگ پیش بینی کرده بود که رخ نداد و باعث افزایش تردید درباره صحت ادعایش شد.
 
علیرغم پیش بینی اشتباه قبلی کومار اکنون او مطمئن است که تاریخ ۱۸ ژوئن بیش‌ترین ظرفیت بالقوه را برای آغاز درگیری دارد در حالی از تاریخ ۲۹ ژوئن نیز به عنوان تاریخ ممکن و احتمالی برای آغاز جنگ یاد کرده است.
 
 
او می‌گوید: "تاریخ آغاز ناشی از تراز‌های مهم سیاره‌ای است که می‌تواند باعث درگیری در سراسر جهان شود". کومار از نمودار طالع بینی ودیک برای پیش بینی‌های خود استفاده می‌کند که سیستمی است که ریشه در فرهنگ هندو دارد و اعتقاد بر این است که "نقشه کارما ما" است که با استفاده از تراز سیارات و ستاره‌ها کار می‌کند.
 
او به حوادثی مانند حملات مرزی هند و پاکستان، تنش میان کره شمالی و کره جنوبی و افزایش درگیری بین اسرائیل و لبنان اشاره می‌کند. کومار برای اولین بار از یک حمله تروریستی اخیر در هیمالیا یاد کرد که جان نه زائر هندو را گرفت و ۳۳ نفر دیگر در جریان آن مجروح شدند. او سپس به حادثه‌ای در منطقه غیر نظامی شده بین کره شمالی و کره جنوبی و در نهایت به درگیری نظامی بین نیرو‌های حزب الله لبنان و رژیم صهیونیستی اشاره کرده است. او هم چنین به استقرار کشتی‌های جنگی روسیه از جمله زیردریایی هسته‌ای در هاوانا یادآور بحران موشکی کوبا توجه کرد داشته است. سرانجام، کومار به مانور نظامی نظامی چین در نزدیکی تایوان اشاره کرد که نگرانی‌هایی را در بین مقام‌های امریکایی ایجاد کرده است.
 
نوستراداموس اصلی اخترشناس مشهور فرانسوی بود که در قرن شانزدهم میلادی زندگی می‌کرد. کتاب دو جلدی او به عنوان پیشگویی و مملو از پیام‌های رمزنگاری شده قلمداد می‌شود که می‌توان با تفسیر‌های متنوع از روی آن آینده را پیش بینی کرد.

فرارو

آخرین اخبار