خودکشی یک نوعروس ۳۵ روز بعد از ازدواج‌
کد خبر: ۲۹۷۰۷۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2023 November 16    -    ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۰
 زن جوان بعد از ۳۵ روز زندگی مشترک، خود را از پشت‌بام ساختمان پنج طبقه محل زندگی‌اش در تهران به پایین انداخت و به زندگی‌اش پایان داد.
 زن جوان بعد از ۳۵ روز زندگی مشترک، خود را از پشت‌بام ساختمان پنج طبقه محل زندگی‌اش در تهران به پایین انداخت و به زندگی‌اش پایان داد.
 
 
خودکشی یک نوعروس ۳۵ روز بعد از ازدواج‌
 
ساعت ۲۱ سه‌شنبه بیست‌و‌سوم آبان امسال ساکنان ساختمانی پنج طبقه در محله تهران‌نو در خانه‌های‌شان بودند که صدای سقوط شنیدند.
وقتی از پنجره به بیرون نگاه انداختند زنی را دیدند که در حیاط ساختمان افتاده است.  همسایه‌ها خودشان را به حیاط رسانده و با نوعروسی رو‌به‌رو شدند که ساکن طبقه سوم ساختمان بود. سراغ همسرش رفتند اما او در خانه نبود‌.
 
بعد با پلیس و اورژانس تماس گرفتند. نیروهای امدادی زن مصدوم را به بیمارستان رساندند اما او به‌دلیل شدت صدمات فوت شد.  ماموران به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند و مشخص شد پیش از مرگ این زن ۳۵‌ساله صدای مشاجره او را از خانه‌اش شنیدند و تصور می‌کنند او تلفنی در حال مشاجره با شوهرش بوده، چرا‌که چند روز پیش هم دعوای آن دو را دیدند.
 
با حضور شوهرش در محل حادثه ماموران از او تحقیق کردند که  گفت‌: سال‌ها قبل با زنی ازدواج کردم اما به‌دلیل اختلاف‌هایی که با هم داشتیم از او جدا شدم‌. مدتی قبل هم با همسر فعلی‌ام آشنا شدم و ازدواج کردیم‌.
از او ۱۰‌سالی بزرگ‌تر بودم و شرایط زندگی‌ام را می‌دانست‌. ما ۳۵ روز قبل ازدواج  کردیم اما دچار اختلاف‌هایی شده و او با من جرو‌بحث می‌کرد و از این ازدواج پشیمان شده بود‌. صبح امروز به محل کارم رفتم، عصر کمی تلفنی جرو‌بحث کردیم، شب با تماس همسایه‌ها متوجه ماجرا شده و خودم را به خانه رساندم که او فوت شده بود.
 
ماموران از خانه این زوج دستنوشته‌ای یافتند که نوعروس در آن نوشته بود که این شرایط زندگی با چیزی که انتظارش را داشته فرق کرده و به‌سختی برایش می‌گذرد و طاقت این همه سختی را ندارد و به زندگی‌اش پایان می‌دهد.

محسن اختیاری، بازپرس شعبه اول دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به جام‌جم گفت‌: ماموران با دستور قضایی به بازبینی فیلم دوربین مداربسته ساختمان پرداختند که معلوم شد زن جوان ساعت ۲۰‌و‌۳۰‌دقیقه به بهانه این‌که می‌خواهد وسایل در پشت‌بام بگذارد کلید را از مدیر ساختمان گرفته و بالای پشت‌بام رفته و ۳۰ دقیقه بعد از آنجا به پایین سقوط کرده و به زندگی‌اش پایان داده است.

جام جم

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۶
0
0
در کدام فضا زندگی میکرده ؟ آیا شرایط شوهرش را ندیده بود ؟ به خیال قصر پریان ازدواج کرده ؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار