کشف عجیب ۴ قلاده ببر پشت یک نیسان آبی در مشهد
کد خبر: ۲۹۶۵۱۰
تاریخ انتشار: 2023 November 09    -    ۱۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۶
 فرمانده انتظامی مشهد گفت: محموله غیر ایمن چهار قلاده ببر از یک خودروی وانت نیسان واقع در یکی از مناطق مسکونی مشهد کشف شد.
 فرمانده انتظامی مشهد گفت: محموله غیر ایمن چهار قلاده ببر از یک خودروی وانت نیسان واقع در یکی از مناطق مسکونی مشهد کشف شد.
 
سرهنگ احمد نگهبان روز پنجشنبه افزود: شب گذشته گشت کلانتری خواجه ربیع هنگام گشت زنی در محدوده بلوار شهید چراغچی مشهد به یک دستگاه وانت نیسان و محموله آن که با چادر پوشانده شده بود، مظنون شدند.
 
وی اضافه کرد: محموله این خودرو چهار قلاده ببر بود که در قفس غیر ایمن و در شرایط غیر استاندارد بدون داشتن هیچ مجوزی محبوس شده بودند.
 
فرمانده انتظامی مشهد بیان کرد: موضوع با سازمان محیط زیست هماهنگی شد و با حضور کارشناسان سازمان محیط زیست مشخص شد محموله بدون اخذ مجوز از سازمان فوق و به صورت غیر ایمن بین ۲ باغ وحش در حال انتقال بوده و ضوابط و موازین مربوط رعایت نشده است.
 
سرهنگ نگهبان گفت: این چهار قلاده ببر تحویل اداره محیط زیست و پرونده قضایی در این خصوص تشکیل شد.
 

خراسان رضوی دارای ۴۱ منطقه چهارگانه و شکار ممنوع شامل ۲۸ اثر ملی طبیعی، پارک ملی، پناهگاه حیات وحش، مناطق حفاظت شده و ۱۳ منطقه شکارممنوع است که حدود ۸۰ گونه پستاندار، ۲۸۵ گونه پرنده، ۲ گونه دوزیست، ۶۸ گونه خزنده و ۲۴ گونه ماهی در طبیعت خراسان رضوی زیست می‌کنند.

ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار