نجات نوجوان ۱۳ساله از چنگ آدم‌ربایان
کد خبر: ۲۹۱۳۷۸
تاریخ انتشار: 2023 September 16    -    ۲۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۵

نجات نوجوان ۱۳ساله از چنگ آدم‌ربایان

متهمان انگیزه خود از آدم‌ربایی را اختلافات شخصی با خانواده پسر نوجوان اعلام کردند.

متهمان انگیزه خود از آدم‌ربایی را اختلافات شخصی با خانواده پسر نوجوان اعلام کردند.

 

ماموران پلیس آگاهی استان سمنان نوجوانی ۱۳ ساله را از چنگال آدم‌ربایان نجات دادند و ۲ نفر از متهمان را دستگیر کردند.

به گزارش اعتمادآنلاین، سردار جلیل موقوفه‌ئی، فرمانده انتظامی استان سمنان، گفت: با اعلام گزارشی از سوی مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر یک مورد آدم‌ربایی در یکی از معادن محور سمنان-دامغان به سرعت ماموران در محل حاضر شدند.

 

وی افزود: با حضور پلیس در محل کارگران معدن اظهار داشتند، داخل اتاق کارگری مشغول استراحت بودند که سه نفر ناشناس با سر و صورت پوشیده در حالی که سلاح سرد در دست داشتند وارد اتاق شدند و بدون دلیل یکی از کارگران را که نوجوان ۱۳ساله تبعه یکی از کشورهای خارجی بود، به زور با یک دستگاه خودرو پراید سفید از محل بردند.

سردار موقوفه‌ئی ادامه داد: از همان لحظات اولیه آدم‌ربایی، تحقیقات تخصصی ماموران پلیس آگاهی شروع شد و آنها موفق به شناسایی خودروی آدم‌ربایان شدند.

این مقام انتظامی از شناسایی هویت ۲ نفر از آدم ربایان که هر ۲ از تبعه کشورهای خارجی بودند، خبر داد و اضافه کرد: سرانجام کارآگاهان پلیس آگاهی یکی از متهمان را با خودروی پراید در شهرستان اهواز دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه متهم در بازجویی فنی پلیس محل اختفای همدست خود را فاش کرد، اظهار داشت: پلیس طی یک عملیات پیچیده و غافلگیرانه یکی دیگر از آدم‌ربایان را در داخل انبار ضایعاتی دستگیر و نوجوان ربوده شده را آزاد کرد.

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: متهمان انگیزه خود از آدم‌ربایی را اختلافات شخصی با خانواده شاکی اعلام کردند و آخرین متهم این پرونده شناسایی شده و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

اعتمادآنلاین

آخرین اخبار